Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №09 (888)

ТЕХНОЛОГІЇ


Основні орієнтири при виборі смартфона

Сьогодні майже неможливо уявити життя сучасної людини без смартфона. В цьому гаджеті акумульовано все, що необхідно: доступ до інформації, можливості для спілкування, роботи та навчання, розваг, шопінгу та багато чого ще. Тому, як тільки пристрій виходить з ладу, втрачається або просто настає момент, коли хочеться його змінити, ми хутчіше біжимо обирати заміну.

13/11/2022

Новинка цього року – смартфон
Xiaomi Redmi Note 11

Зазвичай така покупка робиться на доволі тривалий період, тому і вибору смартфона варто приділити особливу увагу. Спочатку треба визначитись з пріоритетними функціями пристрою. Наприклад завзятим користувачам Instagram важлива наявність хорошої камери. Тим, хто захоплюється іграми, треба звернути увагу на параметри процесора. А хтось не уявляє свого життя без музичного супроводу, тому зробить однією з основних вимог гаджета якість динаміків.

Розглядайте різні варіанти. Якщо шукаєте доступні за ціною моделі, зверніть увагу на Huawei, ZTE, Xiaomi – серед них цілком реально знайти доволі якісні пристрої, що будуть відповідати високим вимогам. Наприклад, досить цікавою виглядає серія Xiaomi redmi note 11 4 64 – новинка цього року. Це сучасний, відносно недорогий смартфон, що має безліч позитивних відгуків.

Загальні питання при виборі смартфона

  • Бюджет. Обов’язково визначаємось з сумою, яку готові витрати на покупку. Починаючи дослідження асортименту, завжди є спокуса витратити більше запланованого. Тут головне – пам’ятати про свої цілі та пріоритети.

  • Бренд. У кожного бренду є свої шанувальники. Інколи важко відважитись змінити компанію-виробника. Однак зациклюватись на чомусь конкретному – не завжди хороша ідея.

  • Зручність застосовування. Зрозуміло, що дивитись відео й бавитись в ігри зручніше, маючи максимально більший екран. Але не забувайте про можливість зручно тримати смартфон у руці. Даний параметр особливо важливий, якщо вибираєте гаджет для дитини.

Не забуваємо про технічні характеристики

Очевидно, що техніка має бути не тільки красивою, а й максимально функціональною. Тому обов’язково звертаємо увагу на наступні характеристики.

Xiaomi Redmi Note 11
  • Операційна система. Припустимо, виділений бюджет підходить для придбання iPhone, але не завжди його традиційна iOS здатна влаштувати вимоги користувача. Найбільше популярна, та адаптована під середньостатистичні запити користувачів платформа – Android. Хоча власники iPhone с цим навряд чи не погодяться.

  • Процесор. Тут варто звернути увагу на кількість ядер. Бюджетні моделі мають 2-ядерний процесор. Чим більше ядер – тим вища продуктивність і швидкість роботи.

  • Пам'ять. Вона буває вбудованою та зовнішньою. Кількість потрібних гігабайтів залежить від ваших потреб. Тим, хто захоплюється фото та відеозйомкою (а також геймерам) варто розглядати моделі з пам’ять від 64 Гб. Також треба врахувати збільшення кількості цікавих і корисних додатків. Часто вони мають достатньо велику «вагу». Швидкість їх роботи також залежить від обсягу оперативної пам’яті.

  • Камера. Любителям соковитої картинки краще вибрати смартфон, основна камера якого буде мати параметр від 12 Мп. Вимоги до фронтальної камери ще нещодавно були не дуже високі. Але мода на селфі внесла свої корективи, тому, якщо хочете отримати якісне зображання, вибирайте показник фронталки не менше 5-8 Мп. В іншому випадку цілком достатньо і 2-4 Мп.

  • Акумулятор. Не останній параметр при виборі гаджета – час автономної роботи смартфона. Тут все максимально просто – активні користувачі смартфона мають вибирати апарат з потужною батареєю. Наприклад, батарея на 2500-3000 мАг, повністю заряджена вночі, при активному використанні ледве доживає до вечора.

Загальні поради наостанок

Обираючи телефон чи смартфон, не зациклюйтесь на одній моделі. Відберіть та порівняйте декілька варіантів в межах виділеного бюджету та пріоритетних характеристик. Варто також звернути увагу на відгуки користувачів.

Подумайте, можливо ви забули про деякі важливі особисто для вас функції – такі, наприклад, як додатковий захист корпусу, наявність режиму енергозбереження, сканер відбитка пальця чи режим розпізнавання обличчя, кількість сім-карт тощо.

Не завадить врахувати й власну активність: можливо буде незайвим звернути увагу на моделі з протиударним корпусом. Особливо, якщо ви займаєтесь активним туризмом чи підбираєте модель смартфона для подорожей.

Аліна СТАВИЦЬКА.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2022)