Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №09 (888)

ШОПІНГ


Як правильно обрати штучну ялинку

З наближенням Різдвяних та Новорічних свят вітрини магазинів поступово перетворюються на приголомшливі казкові декорації. Під святкові оздоби та сувеніри віддають цілі відділи супермаркетів. Настає період, який приносить багато хоч і приємного, але все ж клопоту. Одним із необхідних для виконання передсвяткових пунктів справ є покупка ялинки. Як же без неї?

7/11/2022

Новорічні та різдвяні свята неможливо
уявити без зеленої красуні

І отут починаються щорічні вагання, особливо в екологічно свідомих жителів планети. Якій ялинці віддати перевагу – живій чи штучній? Зараз точиться багато суперечок на тему – який з варіантів найменше шкодить довкіллю. Але цей матеріал для тих, хто вже визначився та вирішив придбати штучну ялинку, зменшивши таким чином на один пункт кількість майбутніх щорічних передсвяткових турбот. До речі, багато варіантів штучних ялинок можна знайти у мережі магазинів АРС: https://ars.ua/ru/vse-dlja-domu/dekor-ta-podarunki/novorichnij-dekor/shtuchni-jalinki/

Отже, рішення прийнято, та постає питання вибору, аби «інвестиція в майбутнє» була вдалою. Інтер’єрні ялинки можуть відрізнятись за розміром і формою, мати різну конструкцію гілок, фактуру та колір хвої, декор. Тому перед покупкою треба визначитись з деякими основними важливими моментами, зрозуміти, на що варто звернути увагу.

Якість та матеріал хвої

Перш за все, ялинка має бути безпечною для людей, тварин та довкілля. Матеріал, що імітує голки, буває кількох типів: плівка ПВХ, ліска та литі гілки. Тут варто орієнтуватись на зовнішній вигляд, тактильні відчуття й виділений бюджет.

Найбільш реалістичний вигляд мають ялинки з литої гуми. Навіть на дотик її хвоя дуже нагадує справжню. Гілки не мнуться, чудово тримають форму. Такі моделі коштують не дешево, але вони того варті. До того ж, термін «життя» литої ялинки – більше 50 років.

Найдоступніші за ціною – вироби з ПВХ. Тобто хвоя виготовлена з плівки ПВХ, розрізаної на тонкі смужки. Ялинки такого типу м'які та пишні. Ялинки з ПВХ прослужать приблизно 10 років.

Ліску зазвичай використовують для імітації соснових голок. Подібні моделі дуже пухнасті та об’ємні, мають жорсткі на дотик голки. Ліска чудово тримає форму, зносостійка. Гілки тримають форму впродовж багатьох років.

Новорічні штучні ялинки

Деякі виробники створили комбіновані моделі – ялинки з хвоєю з ПВХ та ліски, з ПВХ та лиття, або всі три варіанти разом.

Розмір і зберігання

Перед покупкою варто визначитись з місцем, де плануєте встановлювати ялинку – від цього буде залежати розмір деревця. Найчастіше зустрічаються інтер'єрні ялинки висотою 1,5-3 метра.

Не завадить подумати про місце зберігання ялинки впродовж року. А значить, при виборі звернути увагу на те, як монтується та демонтується конструкція. Та якого розміру коробка, аби краще зрозуміти, де їй виділити місце в домі.

Звернуть увагу на конструктивні особливості. Гілки ялинок можуть бути відгінними, шарнірними та вставними:

  • Відгінні гілки міцно прикріплені до стовбура, і при установці ялинки їх потрібно відігнути.
  • Шарнірні гілки також прикріплені до стовбура, їх можна просто відкинути, а потім скласти.
  • Вставні гілки вставляють у спеціальні пази на стовбури деревця. Для зручності складання пази та гілки інколи промарковані кольором. Такі моделі компактні та зручні при зберіганні.

Широкий асортимент штучних ялинок, представлений сьогодні в інтернет-магазинах, здатен задовольнити вимоги найвибагливіших покупців. Головне – визначитися з вибором і придбати новорічне деревце, яке прослужить багато років, зберігши при цьому свою красу.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2022)