Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №09 (888)

ШОПІНГ


Тример для брів – корисний ґаджет та надійний помічник

Навіть люди, які приділяють своєму вигляду достатньо уваги, іноді ігнорують такий елемент зовнішності як брови. Проте ця здавалося б дрібна деталь може сильно вплинути на геометрію обличчя, а значить і на весь образ. Тож якщо ви вирішили перейти на сучасніший засіб, варто визначитись, яка саме модель тримера вам потрібна.

10/12/2022

Тример чи пінцет – що краще?

Для початку визначимось все ж таки в перевагах тримера над пінцетом. Використання останнього, безумовно, залишається найпростішим і найпопулярнішим способом оформлення брів. Однак важко не погодитись, що він доволі травматичний, болючий, та займає досить багато часу. Висмикування волосся може викликати подразнення та почервоніння шкіри. Аби уникнути подібних неприємностей, варто звернути увагу на моделі, представлені на сторінках інтернет-магазинів – тут можна підібрати тример, який значно полегшить цей процес.

Варто зазначити, що приладом можуть користуватися і жінки, і чоловіки. За допомогою тримера можна здійснити експрес-видалення кількох зайвих волосків та дуже зручно і швидко відкоригувати форму брів, підкреслити їх природну лінію. І після цієї маніпуляції можна сміливо виходити на вулицю, адже, на відміну від пінцета, після використання тримера на шкірі не залишається почервоніння, запалення чи подразнення.

Необхідно лише пам’ятати, що корегування брів за допомогою тримера все ж має певні обмеження. Річ у тому, що його завдання – підкреслити природну форму брів і видалити окремі небажані волоски, які її порушують. Водночас самостійне створення абсолютно нової лінії брів може дати небажаний ефект.

Тримери бувають ручні та електричні. Розглянемо докладніше особливості кожного.

  • Ручний тример для брів. Це по суті маленька бритва спеціальної форми, яка дозволяє легко зголити небажане волосся так само як на будь-якій іншій частині тіла. Перевагою цього способу є, безсумнівно, низька вартість – ціна такого тримера часто схожа з ціною звичайної одноразової бритви. Однак варто пам'ятати, що цей прилад вимагає частої заміни, оскільки, як і традиційна бритва, він швидко затуплюється.

  • Електричний тример для брів. За типом живлення буває двох видів – від батарейок, та від електричної розетки. Є моделі, призначені тільки для догляду за носом і вухами, є універсальні, багатофункціональні пристрої.

Універсальні моделі мають різноманітні насадки для підстригання інтимних зон, вух або волосся в носі. Такий апарат надає ширші можливості для точкового коригування брів. Часто навіть дозволяє регулювати довжину волосків, аби експериментувати з різними можливостями формування брів. Відповідно до кількості виконуваних задач варіюється і ціна на пристрої.

Недоліком тримерів вважають те, що вони дають дуже короткочасний ефект. Іноді маніпуляцію необхідно повторювати навіть кожні 2-3 дні. Хоча враховуючи, що процедура дуже швидка й безболісна, можна пробачити їм цю недосконалість.

Тример для брів – як це працює?

Користуватися пристроєм абсолютно не складно, сама процедура відбувається буквально за мить – достатньо прикласти наконечник до шкіри та «провести» ним в потрібному напрямку. Для кращого ефекту варто працювати тримером проти росту волос.

Для того, аби досягти ідеальної форми після підстригання волосків, можна придбати спеціальну насадку для контуру відповідної форми брів, яка полегшить завдання. Після процедури краще змастити волосся відповідним засобом.

Отже, тример для корекції брів – неабиякий помічник для тих, хто прагне мати завершений, доглянутий образ кожен день та вважає, що в процесі догляду за собою не буває дрібниць.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2022)