Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №15 (879)

АВТОТУР


Чому українці вибирають автомобілі Тойота

Концерн Toyota входить до списку провідних автовиробників світу. Моделі японського бренду мають витончений вигляд, виділяючись із загального потоку транспортних засобів не тільки зовнішньою привабливістю, а й комфортом людей, що перебувають у салоні.

11/12/2021

Японська марка авто, яка чудово підходить для повсякденного користування

Сьогодні купити Кемрі або будь-яку іншу модель Тойота рекомендують високі технічні показники. Японські автомобілі суттєво випереджають аналоги компаній-конкурентів по таких важливих параметрах:

  • надійність;
  • комфорт;
  • доступні ціни.

Технічні характеристики та особливості бренду

Популярними автомобілі Тойота зробила потужність силових агрегатів, у яких відмінний крутний момент і оптимізований розхід палива. Підвіска виготовляється з міцних матеріалів підвищеної зносостійкості, захищених від пошкоджень навіть при експлуатації на дорогах з поганим покриттям. Машини володіють плавністю ходу з мінімальними стуками та деренчанням, що додає комфорту пасажирам і не відволікає водія. Більшість моделей оснащені передньою підвіскою зі стійками MacFerson, які не схильні до частих неполадок та забезпечують якісне зчеплення з дорогою в будь-яку погоду.

Автомобілі Toyota – це впевнене керування та маневровість. Водію легко контролювати машину на швидкісних ділянках і в поворотах, авто не відхиляється від курсу, що забезпечує максимальну надійність і безпеку.

Багато автомобілістів купують Тойоту через відмінну гальмівну систему. Навіть застарілі моделі оснащені допоміжними системами, які миттєво спрацьовують у разі виникнення ситуацій, коли не обійтися без екстреного гальмування.

Чудовий дизайн і комфорт за доступними цінами

Тест драйв тойота

Витончена зовнішність – ще один пункт, який сприяє популяризації бренду. Всі популярні лінійки випускаються в різних кольорах, щоб кожен водій міг придбати машину улюбленого тону. А широкий вибір комплектації гарантує вибір авто на будь-який смак. Наприклад, на сайті https://toyota-st.com/models/yaris можна обрати модель Yaris як мінімум у трьох базових комплектаціях та у 9 кольорах на вибір.

Міцність кузова забезпечують стійкі елементи, які оброблені антикорозійними речовинами, що на тривалий період гарантує відсутність прояву іржі. Дно та інші елементи авто також захищені від різнопланових пошкоджень надійними сучасними технологіями.

Всередині салонів легкових моделей та позашляховиків багато місця. Водій та пасажири комфортно почуваються на зручних сидіннях, які обтягнуті натуральною шкірою, та насолоджуються подорожами без будь-якого, навіть мінімального дискомфорту. Моделі, випущені за останні роки, оснащені мультимедійними та аудіосистемами, круїз-контролем, вентиляторами та іншими зручностями.

Важлива перевага японських авто – ринкова вартість. У порівнянні з машинами інших відомих брендів, Toyota відрізняється доступністю для водіїв з різними фінансовими можливостями. За співвідношенням ціна-якість ця японська марка впевнено посідає місце в ТОП-3 світових рейтингів, які складаються незалежними експертами.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)