Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №12 (876)

ТЕХНОЛОГИИ


Формати та види кейтерингового обслуговування

Кожній людині, що живе у суспільстві, доводиться відвідувати конференції, презентації, готуватися до проведення родинних свят. Кейтерінгові послуги, що по’вязані з організацією харчування, надають безліч можливостей для влаштування різноманітних заходів на високому рівні.

2/9/2021

Які питання охоплює послуга

Після закінчення тематичного фестивалю, відзначення ювілею у пам’яті учасників та гостей залишаються спогади, більшість яких пов’язана саме з якістю сервісу заходу, який самостійно організувати досить важко. Компанії, що пропонують кейтерингові послуги, доставляють харчування на офіційні зустрічі, на романтичні пікніки, весілля, на прохання замовників організовують заходи не в ресторані чи кафе, а в заміському клубі, на яхті чи на оригінальному майданчику.

Кейтерінгове обслуговування поширюється не лише на приготування якісних справ, доставлення їжі, та напоїв до місця проведення вечірки, але й на організацію заходу від початку до кінця. Весь цей спектр послуг охоплює такі питання:

  • допомога у виборі майданчика;
  • оформлення зали;
  • складання меню;
  • оренда посуду та техніки;
  • сервірування столу;
  • обслуговування гостей.

Деякі компанії розробляють розважальну програму, підбирають ведучих, фотографів, надають музичну апаратуру, організовують трансфер до місця проведення заходу, зобов’язуються підвезти відвідувачів додому. Організатору фуршету, який замовляє кейтерінгове обслуговування, не доводиться розраховувати кількість продуктів, слідкувати за зміною страв, наповненням келихів, тому звільняється час на те, щоб поспілкуватися з учасниками, насолодитися їжею, напоями, приємною атмосферою.

Формати та види обслуговування

Власники невеликих приватних готелів, що не мають коштів на утримання їдальні або ресторану, на оплату праці кухарів, офіціантів, підписують договір з кейтерінговою компанією, яка привозить посуд та столові прилади, готує свіжі страви, доставляє їжу в обумовлений час. За бажанням готелю фірма організовує для клієнтів банкет, для чого розробляє спеціальне меню, до якого входять страви різних груп.

Невигідно наймати на роботу цілий штат кухарів дитячим таборам, які працюють лише три місяці на рік. Тому часто керівництво обирає компанію, що пропонує великий асортимент страв за привабливою ціною, гарантує розробку дитячого меню, дотримання термінів та доставлення харчування за доступною вартістю.

Обслуговування барбекю, що відбувається на лісовій галявині, біля річки, передбачає приготування просто неба страв з овочів та м’яса на грилі, свіжих салатів.

Неодмінною складовою робочих нарад, тренінгів стали кава брейки, які допомагають відновити сили, поліпшити концентрацію, додати заходу невимушеність. Меню, яке пропонують професіонали, складається з гарячих страв, напоїв, бутербродів та задовольняє навіть вибагливих гурманів.

Новим форматом проведення заходів є виїзний бар, що являє собою справжнє шоу, участь в якому беруть професіонали, а гостям пропонують спробувати напої, а у фуршетній зоні обрати страви.

Послуги з кейтерінгу дозволяють замовнику економити час та сили на організацію весілля, дитячого свята, фуршету, харчування клієнтів в готелі та проводити будь-які заходи на найвищому рівні.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)