Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №12 (876)

ТУРИЗМ


Санаторій «Кришталевий Палац», Трускавець

Бальнеологічна лікарня відрізняється не тільки розвиненою інфраструктурою, великою кількістю корпусів, але й зручним розташуванням – всього в декількох хвилинах ходьби від центрального бювету. Після побудови додаткового спального корпусу, санаторій «Кришталевий Палац» може запропонувати додаткові, найкомфортніші умови проживання та лікування.

1/9/2021

Один з корпусів санаторію «Кришталевий Палац»
у Трускавці

Медичний напрямок санаторію

Діагностика та лікування відбувається на повністю оновленому медичному обладнанні. У поєднанні з великим практичним досвідом лікарів, їм вдається повністю повернути здоров'я відпочивальникам. Гості можуть розраховувати на лікування таких захворювань:

  • видалення каменів з нирок та жовчних проток;
  • ефективне відновлення роботи печінки;
  • робота з обміном речовин у всьому тілі;
  • нормалізація дихання після перенесеного респіраторного захворювання;
  • загальне оздоровлення організму.

Важливо: всі лікувальні процедури проходять в окремій будівлі, які знаходиться в крокової доступності від будь-якого з чотирьох спальних корпусів. Санаторій Кришталевий Палац розрахований на відпочинок батьків з дітьми.

Умови проживання

У чотирьох корпусах санаторію є всі типи номерів – від стандарту до люксу. Велика частина розрахована на парне проживання з роздільними ліжками або одним великим матрацом. Багатокімнатні номери ідеально підходять для тривалого перебування на бальнеологічному курорті з максимальним комфортом. У кімнатах є все необхідне, щоб відчувати себе комфортно в будь-яку пору року. Для дітей передбачені окремі, вигідні умови проживання.

Інфраструктура комплексу

Всі будівлі гармонійно побудовані на досить великій території – так, щоб залишити достатньо вільного простору між ними. Санаторій має одну з найбільших паркових територій серед оздоровчих закладів Трускавця.

Крім спальних корпусів та лікувального закладу санаторій має сучасну сауну, тенісні корти, футбольне та баскетбольне поле. Прекрасні можливості для зайняття іншими видами спорту. Під охороною автомобільна парковка та вільний доступ в мережу інтернет. Екскурсійне бюро – для можливості виїхати за межі міста.

Харчування в санаторії «Кришталевий Палац» у Трускавці

Їдальня, побудована в окремій будівлі, може приймати одночасно всіх відпочиваючих. В процесі перебування лікуючий лікар призначає харчування по одній з рекомендованих дієт три рази на день. Дієтичні страви найкраще сприяють в бальнеологічному лікуванні, гармонійно поєднуються з хімічним складом мінеральних вод.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)