Що необхідно знати, якщо ви хочете поїхати за кордон із домашнім улюбленцемДля багатьох домашні улюбленці — це не просто тваринки, це повноцінні члени сім’ї, про яких варто дбати та піклуватися. Дуже часто вони подорожують разом зі своїми господарями, які не хочуть розлучатися із ними ні на мить. 14/5/2021
|
Навіть наші найменші друзі повинні бути підготовлені до закордонної подорожі
|
Але до вивезення домашньої тваринки за кордон потрібно підійти більш ніж серйозно. Варто провести необхідні дослідження, і в цьому вам допоможе ветеринарна лабораторія «НеоВетЛаб Україна». Тут можна провести дослідження крові тваринки на наявність антитіл проти вірусу сказу, а також оформити міжнародний ветеринарний паспорт. На сайті компанії https://www.neovetlab.com.ua/ можна більш детально ознайомитись з переліком послуг.
Вивезення тварин за кордон
Щоб поїхати на відпочинок чи до родичів за кордон із кішкою чи собакою, необхідно мати ветеринарний паспорт міжнародного зразка. У ньому мають бути позначки про вакцинування тварини проти вірусних хвороб. Останню вакцину має бути введено не менше ніж за місяць до поїздки, і не більше, ніж за рік до неї. Саме тому, навіть якщо ви вже неодноразово їздили із домашнім улюбленцем за межі своєї країни, дані у ветеринарному паспорті мають своєчасно оновлюватися.
Окрім позначки про вакцинацію проти вірусних хвороб, у паспорті має бути відмічена дата та назва останньої вакцинації проти сказу. Також у документі має бути інформація щодо обробки проти екто- і ендопаразитів.
Наявність усіх щеплень, а також іншої необхідної інформації у паспорті є обов’язковою умовою для виїзду за кордон із домашнім улюбленцем.
Чіпування тварин
Задля електронної ідентифікації проводиться чіпування тварин. Такий чіп містить 15-значний цифровий код, що є індивідуальним для кожної тваринки й не буде змінюватися протягом усього її життя. Вживлення мікрочипа здійснюється швидко і є абсолютно безболісним для домашнього улюбленця. Чіпування являє собою підшкірну ін’єкцію, під час якої капсула із чіпом просто імплантується.
Чіпування домашнього улюбленця має передувати даті вакцинації. Іншими словами, всі вакцини мають бути введені тваринці, що вже пройшла процедуру електронної ідентифікації.
До виконання усіх вимог щодо вивезення в іноземну країну кішки, собаки чи іншого домашнього улюбленця, варто підходити більш ніж серйозно. Адже навряд чи ви зрадієте, коли через порушення правил тваринку буде «депортовано» або поміщено до зони карантину. Саме тому комплект послуг, що надаються ветеринарними клініками та лабораторіями, є вкрай важливим.
|