Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №07 (871)

ТЕХНОЛОГИИ


Пластикові ємності – де їх використовують?

23/4/2021

Пластикові ємності

Пластикові ємності для води, баки, бочки та інша тара з полімерів використовується практично скрізь, де необхідно зберігання рідких і сипучих речовин.

Важливу роль відіграє продукція з пластику в сільськогосподарському секторі, хімічній та виробничій галузях, в харчовій промисловості та інших. Розглянемо, які полімерні вироби сьогодні використовують на підприємствах, та в чому їх перевага.

Де використовуються вироби з пластику

Пластикові вироби використовують в різних сферах життєдіяльності людини. Виробнича та харчова сфери, хімічна та будівельна, тваринництво та птахівництво, рибальські господарства і вирощування сільгоспкультур.

 • У виробничій та харчовій сфері переважно застосовують ємності великого об'єму. В них зберігають воду, харчові та хімічні речовини.

 • В хімічній та будівельній галузях також частіше використовують об'ємні ємності для зберігання та транспортування різних речовин, води.

 • В автомобільній галузі ємності потрібні перш за все для зберігання та транспортування пального.

 • У тваринництві та птахівництві використовуються гігієнічні і зручні пластикові піддони і годівниці, ємності для зберігання води і кормів.

 • В аграрному секторі використовують бункера для сівалок, ємності для обприскувачів, ємності для зберігання КАС, та інших добрив, для зберігання та транспортування води.

 • У садівництві зручними є ємності для води, з яких здійснюється полив чагарників і дерев, зберігається запас добрив або хімікатів.

 • У рибальській галузі використовують причали та понтони з пластику, ємності для зберігання та засолювання риби.

 • У виноробному господарстві також використовують пластикові ємності і діжки для зберігання виноматеріалів та виробництва вина.

 • В сільськогосподарській галузі крім тари великого об'єму також активно використовують: каністри, бідони, діжки, пластикові сміттєві контейнери та інші вироби.

Вимоги до якості виробів з пластику

Пластикова тара представлена широким асортиментом різноманітних виробів технічного та харчового призначення. В зв'язку з цим, до якості кожного виду є ті чи інші вимоги.

 • Тара великого об'єму для води повинна мати відповідну товщину стінок, не мати внутрішньої напруги, щоб витримати транспортування та довготривале зберігання рідини.

 • Матеріал ємностей для зберігання добрив і КАС повинен бути хімічно інертним.

 • Ємності для зберігання води мають надійно захищати вміст від ультрафіолетового випромінювання, запобігаючи появі плісняви.

 • Пластик, що контактує з питною водою або продуктами харчування, повинен бути високої якості і мати відповідний сертифікат.

У вас є сумніви, де придбати якісну полімерну продукцію? Важко знайти товар необхідної конфігурації чи обсягу? Завітайте до інтернет-магазину Litolan та знайдіть те, що потрібно!

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)