Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №07 (871)

ШОПИНГ


Яким має бути хороший матрац: враховуємо головні особливості

Матрац має бути якісним, інакше нормально відпочити не вийде. Вибирати необхідно правильно, в даному випадку спина залишиться здоровою, а проблем зі сном не буде.

8/4/2021

Тому Київ рекомендує купити тут https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ матрац з якісних матеріалів, спати на якому буде приємно, він стане для вас добрим надбанням.

Особливості хороших матраців

У магазині можна побачити різні матраци, вибрати серед них такий, який підійде особисто вам, досить складно. Важливо не помилитися з конструкцією виробу. Є два основні різновиди.

Перша версія – пружинна. Є варіанти із залежними пружинами, але більше затребувані моделі з ізольованими елементами. Якщо вам потрібний пружинний матрац – бажано придбавати варіант з великою кількістю пружинок, такі відрізняються зручністю. Якщо у вас з хребтом все гаразд, досить 256 пружин. Матраци з 512 пружинами зручніші, найкращі містять більше 1000 пружин. При цьому є важлива порада з використання: необхідно час від часу перевертати виріб.

Інший варіант – безпружинний. Зазвичай такі матраци роблять з латексу або койри, нерідко вони містять синтетичні матеріали. Основна перевага полягає у безшумності. Пружинний матрац з часом почне скрипіти, з безпружинним таких проблем не буде. І перенести його просто – досить згорнути в рулон для зручності.

Що слід врахувати перед купівлею матраца

При придбанні варто врахувати вік і комплекцію покупця. Якщо є зайва вага – варто звернути увагу на більш жорсткі моделі. Підійдуть такі вироби також літнім людям і дітям, яким ще немає трьох років. Якщо в сім'ї є дитина старшого віку, для неї варто вибрати матрац середньої жорсткості. І ще один момент: довжина матраца для зручності має бути більшою за зріст користувача на 20 сантиметрів.

Наповнювачі

Одна з основних особливостей кожного матраца – це наповнювач. Поговоримо про найбільш затребувані варіанти.

  • Синтепон. Вартість такого матраца невелика, вага теж незначна. Часто цей матеріал використовується як доповнення до основного.

  • Холлофайбер. Також застосовується разом з іншими наповнювачами. Один з найпопулярніших варіантів – кокосова плита у поєднанні з холлофайбером. Такий матрац вийде м'яким і пружним, він повітропроникний, тому не стане причиною алергії.

  • Латекс. Буває натуральний і синтетичний. Обидва варіанти довговічні, здатні прослужити багато років, гарантія на них велика. Синтетика більш жорсткіша, але і коштує вона менше.

  • Пінополіуретан. У цього матеріалу є декілька переваг – він пружний, довговічний, еластичний, прекрасно підтримує спину.

Вибирайте наповнювач матрацу правильно, адже лише вдалий варіант забезпечить вам комфорт. Хороший матрац стане гарантією відмінного відпочинку.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)