Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №05 (869)

ДЕНЬГИ


В омріяну подорож – на кредитні кошти

Зібрати гроші на хороший відпочинок не завжди вдається. Але це не привід відмовлятися від подорожі, про яку давно мріяли. Суму, якої не вистачає на покупку путівки, можна взяти в будь-який час в онлайн-сервісі, який видає швидкі кредити на будь-які цілі.

11/3/2021

Сьогодні довгоочікувану подорож можна організувати дуже швидко, та ще й в кредит

Кредит на подорож у будь-який час

Кредит на подорож дійсно можна назвати вигідною фінансовою угодою для позичальника. Навіщо відкладати омріяну мандрівку ще на рік, якщо можна придбати путівку в будь-який час та насолоджуватись відпочинком.

Наприклад, компанія «Єврогроші» видає онлайн позики за спрощеною схемою на будь-які цілі. Це означає, що кошти можна витратити не лише на купівлю путівки, але й на квитки, лижне спорядження, оплату проживання у готелі або кемпінгу, розваги, подарунки та інше. Одна з головних переваг – видається кредит на карту онлайн, тобто отримати кошти можна в будь-який час з дому, по дорозі в аеропорт або до готелю.

Позику в компанії EuroGroshi можна отримати на таких умовах:

  • сума – від 3000 грн до 10000 грн;
  • термін – до 30 днів;
  • відсотки – 2,5% в день.

Оскільки відсотки нараховуються за кожен день, гроші можна повернути раніше, при цьому переплативши за користування кредитом менше. Якщо ж повернути кошти в установлений термін не виходить, термін кредиту можна подовжити, оплативши нараховані відсотки.

Як отримати кошти на подорож

Компанія видає онлайн-кредити за спрощеною схемою. Тому отримати кошти на подорож набагато простіше, ніж оформити споживчий кредит або кредитну карту в банку. Вся процедура в середньому займає 10-15 хвилин. При цьому не потрібно збирати документи, їхати до офісу компанії, проходити співбесіду з менеджерами. Все, що потрібно – паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, банківська карта та комп’ютер або мобільний пристрій з доступом до мережі Інтернет.

Отримати кредит на будь-які цілі може повнолітній громадянин України. Для цього на сайті фінансової установи потрібно обрати суму та термін кредитування, заповнити анкету, ввести номер банківської карти та відправити заявку на розгляд та опрацювання.

Обробка заявки займає декілька хвилин, в окремих випадках – до 15 хвилин. Якщо позику схвалено, потрібно ознайомитись с договором в особистому кабінеті та підписати його за допомогою коду з СМС-повідомлення.

Після цього кошти будуть автоматично перераховані на карту клієнта. Їх можна буде витрачати на подорож, підготовку до неї або будь-які інші цілі.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2023)