Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №03 (867)

ТЕХНОЛОГИИ


Осушувачі повітря – запорука успіху та процвітання бізнесу

Для того, щоб рибні снеки, в’ялена рибка чи м’ясні продукти завжди виходили смачними та якісними, виробники застосовують осушувачі для повітря. Причому обладнання професійного типу – економічно вигідне та ефективне.

3/2/2021

Промислові осушувачі повітря – складна за конструкцією техніка

Осушування повітря – частина комплексу заходів по підготовці повітря на підприємствах, регулюванню вмісту вологи у приміщеннях, оперативного осушення середовища на виробництві. Як стверджують експерти спеціалізованого сайту pro.osushiteli.ua, професійні осушувачі повітря дозволяють підтримувати суворі умови чистоти, вологості, стандарти якості, параметри мікроклімату.

Принцип дії

Працюють професійні прилади виведення з повітря надлишкової вологи внаслідок використання адсорбційних речовин. Ротор зі спеціальними елементами нагріває приміщення, волога вбирається в адсорбент, роблячи повітря сухим та більш безпечним. Адсорбційні речовини мають здатність до регенерації при контакті з гарячим повітрям.

Енергетичне збереження відбувається шляхом підігріву холодного потоку від ротора та теплого адсорбенту, що підвищує свою температурі від реакції з повітрям.

Галузі застосування

Апарати, що поглинають вологу з повітря в приміщеннях, активно використовуються в процесі будівництва або ремонту. Їх встановлюють в складських приміщеннях для зберігання харчових продуктів (напівфабрикатів, овочів, м'яса, молочних продуктів тощо). Осушувачі повітряного середовища – це неодмінна умова процесу виробництва суден, човнів, байдарок, каяк та залізничного транспорту.

В сільському господарстві також постійно зустрічаються прилади контролю вологості. Їх встановлюють для професійного ефективного вирощування квітів, овочевих чи фруктових культур. Крім того, прилади монтуються в приміщення для вирощування тварин чи домашньої птиці, навіть равликів.

Просушування натурального дерева чи гіпсу також здійснюють за допомогою агрегатів. В побуті можливо використання осушувачів для прання килимів, одягу, взуття, інших речей. При необхідності законсервувати виробниче обладнання необхідно створити оптимальне повітряне зберігання, щоб запобігти появі корозії, конденсату, виходу з ладу елементів конструкції чи цілих систем.

Вплив приладів контролю вологості на промислові процеси

Утворювана сирість здатна псувати все, до чого торкається. Це стосується предметів з металу, паперу, штучних матеріалів, натуральної сировини тощо. При використанні на підприємстві осушувача для повітря можна добитись стабілізації рівня вологості в приміщеннях різного типу та розміру, комфортного мікроклімату для праці та відпочинку людини, захисту техніки та обладнання від впливу вологи. Використання осушувачів дозволить значно збільшити експлуатаційний період холодильних апаратів.

В жилих приміщеннях та на виробництві не буде виникати грибків, плісняві, конденсату на різних поверхнях, якщо періодично буде працювати прилад контролю вологи. Це дозволить захистити здоров'я та життя людей, обладнання, інтер’єр, оздоблювальні елементи у квартирі, власному будинку, в офісі, цехах, на складах чи автомобільній мийці.

PR







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)