Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №28 (862)

ТЕХНОЛОГИИ


Компанія «Рать»: творчо, рішуче, цілеспрямовано

Харківська будівельна компанія «Рать» допомагає втілити у життя свої вибагливі проекти футбольному клубу «Металіст», ТРЦ «Французький бульвар» і ТОК «Dом Торговли». Надає послуги з 2003 року.

24/10/2020

Будівництво одного з торгово-розважальних центрів

Надійність як запорука успіху

Компанія «Рать» у першу чергу намагається відповідати встановленим високим стандартам якості і надійності. Завдяки своєму великому професійному досвіду їй вдається перенести з паперу на мапу міста логістичний центр, біогазову станцію чи адміністративну будівлю.

Її головною спеціалізацією є будівництво торгово-розважального центру з розміщенням на його території великої кількості магазинів на декількох поверхах. Постійне вдосконалення робочих технік і залучення найкращих матеріалів разом з можливістю індивідуального підходу до кожного проекту дозволяють перетворити кожен ТРЦ на справжній витвір мистецтва.

Щоб бути взірцем на ринку будівельних послуг, «Рать» забезпечує виконання високих вимог у роботі кожного члена команди й експертів, залучених у процес. Дотримується встановлених у нормативно-технічній документації місцевою владою і міжнародними асоціаціями правил та відображає ідеї замовника цілком, володіючи сучасною будівельною технікою і безцінним досвідом у проектуванні споруд різного рівня складності.

Краса та функціональність справжнього архітектурного шедевру

ТРЦ

Будівельна сфера потребує 100% відповідність заздалегідь встановлених правил гри. Окрім власних висунутих ідей, замовники хочуть почути аргументовану думку професіоналів. Детальніше про це читайте на https://rat.net.ua/budivnictvo-torgovih-centriv. Також на сайті можна переглянути готові проекти, виконані справжніми майстрами будівельної справи.

Під час будівництва ТРЦ в Україні і світі слід враховувати кількість населення, яке стане відвідувати його у майбутньому. На території торгово-розважального центру можуть бути розміщені магазини і ресторани, кінотеатри і бізнес-центри, концертні зали і ковзанки та багато інших приміщень підприємців, у послугах яких люди неабияк зацікавлені. Тому ще на етапі проектування розміщення кожного будівельного елементу слід прорахувати всі ці моменти, а також відповідність безпеці.

У розпорядженні компанії – 6 архітекторів, більше 120 робочих рук та близько двох десятків одиниць техніки. Завдяки цьому вона виконує фундаментні роботи та надає послуги з будівництва і реконструкції різноманітних споруд.

Коли є чіткі цілі та задачі – буде гарний результат! «Рать» не словом, а ділом вже довела, що навіть улюблене хобі може стати відчутною конкурентною перевагою.

Максим ЧЕШКІН.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)