Газета ЗАГРАНИЦА

Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №27 (861)

ЗДОРОВЬЕ


Методи вирівнювання прикусу зубів

Порушення прикусу є поширеною проблемою, яка стосується як дітей, так і дорослих. Потрібно розуміти, що кривизна зубного ряду відчутно впливає не лише на естетичність посмішки та відповідно на зовнішній вигляд людини загалом, але й на стан і здоров’я зубів та ротової порожнини.

17/10/2020

Способи вирівнювання зубів

Сучасна стоматологія, впроваджуючи нові технології, дозволяє вирішити цю фізіологічну проблему за допомогою безпечної процедури вирівнювання зубів і корекції прикусу.

Фахівці стверджують, що найбільш оптимальним часом для ортодонтичного лікування є дитячий та підлітковий періоди, бо в цьому віці усі коригувальні процеси відбуваються набагато швидше і м’якіше, ніж у дорослому. Однак, молодим та більш старшим людям не потрібно впадати у відчай, а набратись терпіння, оскільки вирівнювання зубів та усунення неправильного прикусу можливе і у них, але на це знадобиться трохи більше часу.

Як відбувається ортодонтичне лікування

Надати зубам правильного розташування можна різними методами. В стоматології існують наступні способи вирівнювання зубів:

  • установка вінірів;
  • використання знімних конструкцій;
  • застосування незнімного кріплення.

Яку методику краще застосувати, вирішувати тільки вам, але спочатку не завадить прислухатися до рекомендацій стоматолога, а вже потім прийняти рішення в залежності від власних уподобань та фінансових можливостей.

Вініри – це надтонкі керамічні пластинки, які відрізняються рядом істотних переваг. Саме тому вони набрали неабиякої популярності серед зіркових особистостей. Їх встановлюють у випадках, коли потребується незначна корекція дефектів.

До знімних конструкцій належать спеціальні пластинки на зуби з пластику, полімерні капи, трейнери, що виготовляються з еластичного силікону. До речі, сьогодні найбільш популярною та затребуваною процедурою вважається вирівнювання зубів елайнерами. Це знімні капи, виготовлені з полікарбонату. Вони справляються з будь-якими зубощелепними дефектами.

І, насамкінець, лікування брекетами. Не дивлячись на те, що термін вирівнювання зубного ряду за допомогою брекет-системи займає багато часу і конструкція є незнімною та помітною на зубах, цей метод корекції вважається найбільш ефективним. Він незамінний у випадках складних деформацій зубів та паталогій прикусу, коли інші системи не можуть впоратися з наявною проблемою.

Кому протипоказано вирівнювання зубів

Перед тим, як здійснити корекцію дефектів зубного ряду, необхідно перш за все вилікувати зуби та усунути запалення ясен. Основними протипоказами до встановлення капів та брекетів стоматологи називають такі захворювання ротової порожнини, як пародонтит, пародонтоз та множинний гострий карієс.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2022)