Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №06 (840)

ТЕХНОЛОГИИ


Захист рослин від бур'янів за допомогою гербіцидів

Бур’ян може стати причиною захворювання культурних рослин, зниження урожайності та придання клумбі неохайного вигляду. Саме через ці причини садоводи регулярно борються з небажаними мешканцями ґрунту.

29/2/2020

Найбільш дієвий спосіб боротьби з бур’яном – використання гербіцидів. Хімічний засіб блокує розвиток небажаних рослин та знищує їх. Такі препарати використовуються як у масштабах невеликих приватних ділянок землі, так і у промислових масштабах держави.

Усі гербіциди розподіляються на дві великі групи: суцільної дії та виборчої. Хімічні засоби суцільної дії використовується у тих випадках, коли потрібно позбавитися усіх рослин на певній території, наприклад, щоб розчистити ґрунт перед посадкою рослин, або будівництвом. Гербіциди виборчої дії знищують лише конкретні види бур’янів, при цьому вони не шкодять культурним рослинам.

Які гербіциди варто придбати та коли проводити обробку ґрунту

Треба зазначити, що для приватного використання дозволено близько 40 видів гербіцидів, активні речовини яких майже ідентичні. Спеціалісти зазначають, що неможна використовувати один й той самий хімічний засіб на одній ділянці упродовж тривалого часу – рослини можуть адаптуватися до нього, тобто він перестане бути ефективним.

Досвідчені садівники рекомендують придбати Ураган Форте – гербіцид, ефективний у боротьбі з однолітніми та багаторічними злаковими та дводольними бур’янами. Препарат знищує не тільки верхівки небажаних рослин, але й їх кореневища. Препарат безпечний для культурних рослин.

Щоб правильно вибрати гербіцид для обробки приватної ділянки, слід звернути увагу на те, щоб він був безпечним для культурних рослин, що вирощуються на цій же ділянці, не шкодив мікроорганізмам, що живуть у ґрунті та збагачують його.

Також варто відмітити такий хімічний препарат для обробки плодових дерев, як фунгіцид Скор. Він, як і гербіциди для ґрунтових рослин, запобігає хворобам плодових дерев – яблуні та груші. Рідше використовується для обробки томатів та картоплі.

Обробка гербіцидами ґрунту повинна бути регулярною. Першу процедуру треба провести перед посадкою культурних рослин, а потім проводити повторні обприскування кожні 2-3 тижні. Слід зазначити, що хімією суцільної дії на приватних ділянках обробляють ту територію, де немає ніяких культурних рослин – понад огорожами, на кам’яних доріжках і т.д. Використовувати їх можна тільки по необхідності.

Обприскування слід проводити у теплу, суху, безвітряну погоду. Найкращий час для обробки ґрунту гербіцидами – ранок (але треба слідкувати, щоб не було забагато роси) або вечір. Неможна використовувати хімічні препарати у спекотну погоду.

Гербіциди – найкращі помічники у боротьбі з бур’яном. Завдяки їх використанню можна збільшити урожайність культурних рослин та уникнути необхідності знищувати бур’яни вручну.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)