Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №03 (837)

УЧЕБА


Інтерес до навчання через освітні проекти

Як показує практика, змусити дітей навчатись практично неможливо. Але можна викликати в них інтерес до пізнання нового і освоєння різних навичок. Саме для цього в шкільну систему освіти впроваджується проектна діяльність.

29/1/2020

Проектна діяльність в школі дозволяє підібрати ефективний метод навчання

Проектна діяльність в школі

Суть проектної діяльності школярів полягає в тому, що учень може самостійно сформулювати проблему, проаналізувати її, знайти інформацію про кожен з її аспектів і відповіді на всі питання. Проектна діяльність – це один з методів самоосвіти. Крім того, в проектах школярі вчаться командній роботі, що, безсумнівно, стане в нагоді їм у дорослому житті.

Інтернет-портал naurok.com.ua відходить від звичної системи освіти і пропонує великий вибір тем для шкільних проектів з можливістю їх онлайн-виконання та здачі на перевірку. На цьому сайті зібрані проекти з усіх шкільних предметів – географії, фізики, математики, літератури т.i.

Усi проекти, представлені на сторінці https://naurok.com.ua/project, діляться на індивідуальні та групові, а також кожен з них включає наступні етапи:

  1. Підготовчий етап – постанова проблеми.
  2. Пошук інформації та її аналіз.
  3. Застосування отриманої інформації на практиці.
  4. Презентація виконаної роботи викладача і аудиторії.
  5. Рефлексивний або післяпроектний етап.

Наприклад, індивідуальний проект з інформатики та економіки «Створюємо власний бренд» створений для старшокласників. Основне питання цього проекту полягає в усвідомленні важливості наявності якісного брендбуку для успішного ведення бізнесу.

А для учнів початкової і середньої школи існують такі проекти як: «Куди ростуть овочі?», «Математика на нашому столі», «Які загрози приховує інтернет», «Дружне стадо і вовків не боїться» і т.д.

Особливості та вигоди проектної діяльності

Образовательный проект

Для вчителів

Проектна діяльність допомагає вчителям якісно давати дітям нову інформацію і виявляти різні таланти у кожного з учнів. Більш того, завдяки наявності готових проектів, час підготовки викладача до уроку значно скорочується.

Для учнів

Для учнів проектна діяльність – це можливість реалізувати себе в новій ролі, наприклад, дослідника або доповідача, навчитися створювати повноцінні проекти – від формулювання проблеми до її логічного рішення, проходячи усі етапи. Проектна діяльність дозволяє зробити навчання якісним, простим, цікавим і захоплюючим.

Таким чином, проектна діяльність – це не тільки шлях до самоосвіти та зацікавленості учнів в отриманні знань, а й потужна підготовка до дорослого життя, отримання подальшої освіти і побудови кар'єри.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)