Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №22 (816)

ЗОНА ЗАКОНА


Помилки початківців у бізнесі

29/7/2019

Бізнесмени часто помилково вважають, що головним для ведення бізнесу є наявність капіталу і бізнес-ідеї. «На жаль, навіть маючи чудову ідею і засоби для її реалізації, багато хто прогорає в перші ж місяці», – розповідає адвокат юридичної компанії Альва Прайвесі, яка надає бізнесу в Києві послуги абонентського юридичного обслуговування https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/business/yuridichnij-suprovid.

Помилки на початку ведення бізнесу

помилки бізнесмена

У чому ж основні помилки? Давайте розберемося:

  1. Невдалий вибір форми підприємницької діяльності. У бізнесмена є два основні варіанти: зареєструватися в якості юридичної особи або оформитися як фізична особа-підприємець. Кожен з варіантів в Україні має переваги і недоліки. Неправильний вибір без урахування специфіки бізнесу може привести до негативних наслідків.

  2. Некоректне оформлення статутної документації та визначення виду діяльності. Що може бути простіше, ніж скачати типовий статут з Інтернету і щось поміняти в ньому? В цьому і проблема: після коригувань то там, то сям випливають помилки і неточності, які призводять до відмови в реєстрації. Крім того, неправильне визначення виду діяльності може стати підставою претензій фіскальної служби на підставі отримання доходу від невизначеної діяльності.

  3. Ведення бізнесу без ліцензії. Далеко не всі бізнесмени згадують, що деякі види діяльності передбачають обов'язкову наявність ліцензії, наприклад, посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Природно, що ще не встигнувши почати роботу, бізнесмен буде оштрафований на велику суму.

  4. Неуважність до документообігу. Якою б безмежною не була довіра до контрагентів, все одно відносини з ними необхідно оформляти документально. І навіть не тому, що в один прекрасний момент контрагент може просто не виконати свої зобов'язання, а тому що будь-які платежі, які надійдуть від нього без відповідного оформлення, можуть бути визнані незаконними. Якщо ви не оформили отримання грошей – то це НЕ ваші гроші.

  5. Неоформлені або оформлені неналежним чином співробітники. Штраф в 125000 грн. – цим все сказано. Такі санкції можуть погубити будь-якого початківця – бізнесмена, який вирішив скористатися найманою працею без належного оформлення. При цьому часто не має значення, чи завжди співробітник працює в офісі без оформлення або це якийсь фрілансер, який приходить-уходить і з яким не оформлений договір.

Ці, а також безліч інших помилок, здатні привести до краху кращі бізнес-ідеї, підкріплені великим капіталом. Тому важливою частиною ведення бізнесу в Україні є професійне, комплексне і своєчасне юридичне обслуговування бізнесу.

За матеріалами: юридична компанія ALVA PRIVACY м. Київ.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)