Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №03 (797)

ТЕХНОЛОГИИ


Сучасні фасади для кухні та кухня-невидимка. Як це?

Закриття всієї кухні в шафі не є складним завданням. Кухня, яку не видно, коли вона не використовується, може бути джерелом натхнення для людей з невеликим розміром житлової площі, або навпаки – на великій площі, завдяки якій такий спосіб знайде єдність і ясність.

6/2/2019

Мінімалізм, або, можливо, екстравагантність? Це припущення є частиною сучасних тенденцій дизайну інтер'єру, в яких будинок розглядається як єдине ціле і прагне до узгодженого дизайну.

Кухня захована за меблевими фасадами в шафі

Завдяки використанню спеціальної дверної системи – наприклад, ковзної чи ламаної – створюється враження, що немає кухні, тому що ви її не бачите. Все обладнання, техніка і меблі розташовані за фасадом кухні. Це також практично, коли ви хочете швидко позбутися від кухонного безладу.

Можна купити відповідно до вашого дизайну кухонні меблеві фасади для кухні через інтернет-сайт http://fronty.com.ua компанії Еврофасад. У них є великий вибір меблевих фасадів, виготовлених на різних матеріалах: дерево, акриловий пластик, мдф плівковий, мдф фарбований, зі шпону.Високий, піднесений проект – це не бачення майбутнього взагалі, а корисне розташування сучасних інтер'єрів – ідеальне місце для кухні для одиноких або тих, хто іноді використовує кухню. У багатофункціональних квартирах ви зможете використовувати кожен дорогоцінний сантиметр. Бо це повністю функціонально – в ній поміститься все необхідне.

Меблеві фасади на кухні

Мода на високі кухні трохи заплутує ідею такої організації кухні, так що естетичні фасади меблів закривають багато і дають достатньо місця для зберігання. Те, що ніколи не зміниться в дизайні кухні, – це простір і функціональність. І це основні припущення таких кухонь.

Мобільна стіна, що приховує кухонну зону, є відповіддю на стилістичний мінімалізм, у якого багато прихильників. Це інноваційне рішення заслуговує поширення. Футуристичний підхід до дизайну інтер'єру відкриває новий спектр можливостей – стіна з фарбованих МДФ фасадів виглядає стильною і дуже елегантною. У свою чергу, виїзні двері фасаду зі шпону, шпоновані фасади привнесуть мистецтво натурального дерева в інтер'єр. Повністю забудовані кухні приваблюють зовнішнім виглядом і робляться за індивідуальним замовленням.На кухні ми можемо показати набагато цікавіші речі, ніж стільниці та всі функціональні аксесуари. Ця модель близька до молодого покоління, яке відходить від класичного розуміння кухонного простору.

Сучасні кухні дають можливість приховати все

Постійний пошук більш складних складських приміщень привів до того, що кухні в кінцевому підсумку «сховалися». І, звичайно ж, у багатьох будинках і раніше будуть полички із витримано порцеляною в сільському стилі або вишуканими дерев'яними фасадами та англійськими карнизами, але така кухня відкриває нову еру в дизайні і обіцяє невелику революцію.

Ця ідея буде улюблена всіма неупорядкованими – просто закрийте двері, і безлад зникне, а кімната знову стане салоном.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)