Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №37 (791)

ШОПИНГ


Як вибрати сучасні чоловічі портмоне для грошей

Стиль і вартість гаманця миттєво дають інформацію (нехай неповну і приблизну) про його власника. А в поєднанні з іншими аксесуарами та одягом, гаманець, безумовно, виступає складовою чоловічого іміджу.

28/11/2018

Чоловічі гаманці виконують як мінімум три функції:

  1. гаманець – це предмет повсякденної необхідності;
  2. універсальний подарунок для чоловіка;
  3. показник соціального статусу.

Конструкція гаманця

Щоб вибрати портмоне або гаманець швидко і безпомилково, варто спиратися на два основних критерія. Перший – особливості конструкції (тому що вони впливають на зручність користування), другий – дизайн. Кожен із цих параметрів залежать від суб'єктивного людського сприйняття і, до того ж, пов’язані один з одним.

Отже, почнемо з конструкції. Її визначають такі параметри як співвідношення сторін (горизонтальні, вертикальні), кількість складань (без додавання, одне, два або три складання), тип зовнішньої застібки (кнопка, блискавка, комбінований), кількість і розташування відділень. Зазвичай виробник пропонує кілька варіантів конструкції, але хоча б один з перерахованих вище параметрів залишається без змін.

Наприклад, чоловічі гаманці з натуральної шкіри від Sergio Belotti бувають як вертикальними, так і горизонтальними, можуть мати одне або два складання, але майже всі вони застібаються на кнопку.

Стилі гаманців

Якщо з конструкцією все в цілому ясно і ви можете зробити вибір на підставі досвіду, зі стилем все трохи складніше. Щоб прискорити пошук, розділимо популярні бренди за кількома стилістичним напрямами:

  • Молодіжні рішення – це, як правило, casual дизайн і різноманітність кольорів, серед яких обов'язково є яскраві і динамічні. До цієї категорії ідеально підходять гаманці Giorgio Fedon. Що стосується конструкції, тут в основі простота і функціональність.

  • Сучасний діловий стиль представлений брендами Piquadro і Porsche Design. Це функціональні, стримані, але зі смаком оформлені портмоне і чоловічі гаманці з натуральної шкіри. Домінуючі кольори: чорний, темно-коричневий, благородні відтінки червоного і сірого. Найчастіше декоративна частина представлена лише металевою вставкою з назвою бренду.

  • Престижна класика – це статусні чоловічі гаманці Montblanc і S.T. Dupont, які за своїм стилем знаходяться поза часом і відповідають найвимогливішу смаку. Все до найдрібніших деталей в обробці цих гаманців і портмоне свідчить про високу якість матеріалів, дизайну, виконання. Такий гаманець – завжди розкішний подарунок, незалежно від того, робите ви його собі або іншому.

  • Повсякденні – прості, функціональні та непомітні шкіряні рішення з демократичним оформленням. Сюди можна віднести гаманці і дорожні портмоне від Petek і Brialdi. Головне в цих моделях – можливість компактно зберігати гроші і картки.

  • Оригінальний стиль представляють моделі, дизайн яких знаходиться за рамками канонічних уявлень чоловічих гаманців. Це, наприклад, затискачі для грошей і портмоне Tonino Lamborghini, які неминуче асоціюються зі світом дорогих автомобілів. Затискачі для купюр, до того ж, дозволяють зберігати гроші більш компактно, ніж гаманець будь-якого типу.

Сильна стать завжди хоче виділятися, в цьому може допомогти чоловічий гаманець ручної роботи. Один з кращих магазинів, де можна придбати шкіряні гаманці – це інтернет-магазин «Клямра». Незалежно від стилю і вартості, все це – якісні, стильні вироби, які відповідають вимогам сучасних чоловіків.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)