Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №29 (783)

ГИД ГУРМАНА


Переваги страв з м’ясом від торговельної марки ЇDLO

Страви з м’ясом від ЇDLO прості й зручні у приготуванні. Вони дозволяють забезпечити повноцінне харчування в умовах, далеких від комфорту. Хоча ці каші дуже вигідні в приготуванні й просто тоді, коли немає часу стояти за плитою.

10/9/2018

В корисності м’ясних страв на основі круп’яних гарнірів та овочів мало хто сумнівається. Адже в свинині, яловичині та курятині містяться незамінні амінокислоти, а в крупах і овочах – маса безцінних мікроелементів та вітамінів. Такі страви особливо корисні взимку та в період інтенсивних фізичних навантажень. Адже вони швидко відновлюють витрачені організмом калорії.

Це враховують фахівці компанії ЇDLO, які розробляють страви з м’ясом для туристів. Купити їх доречно для застосування в тривалих походах та далеких поїздках. Та й просто в якості швидких перекусів або просто до обіду каші й пюре від ЇDLO – найкращий варіант.

Локшина по-флотськи ЇDLO

Для приготування будь-якого виду м’яса потрібно чимало часу. Та й кашу зварити швидко не вдасться. Але коли скористатися пакунками від ЇDLO, то на приготування страви знадобиться мінімум часу й умінь.

В кашах та пюре від цього виробника оптимально збалансований склад. В них використано свіжі натуральні продукти, які не містять ГМО, екстрактів, ароматизаторів чи інших небажаних речовин. А завдяки застосуванню сучасних технологій висушування інгредієнтів, вони зберігають всі корисні властивості без застосування консервантів.

Склад страв з м’ясом

Основний компонент цих страв – м'ясо яловичини й свинини. Під час приготування на підприємстві воно подрібнюється до найбільш зручних шматочків, а потім висушується під дією інфрачервоного опромінення до такого стану, щоб якісно зберігатися в герметичному пакунку протягом тривалого часу. Під дією окропу цей продукт швидко наповнюється рідиною, насичуючи її смаком, та набуває готового до вживання вигляду.

До складу страв входять пропарені гарніри з кус-кусу, локшини, гречаних, рисових, вівсяних чи картопляних пластівців як соковита смачна основа страв. Каші та пюре обов’язково доповнюються сушеною цибулею й морквою, а також в деяких варіантах помідором, кабачком і болгарським перцем. Присмачують страву часником, петрушкою, кропом, томатним порошком, сухим молоком і вершками. А з приправ найчастіше застосовується куркума, перець і навіть суміш марокканських спецій. В каталозі ЇDLO найбільший попит мають:

  • Каша гречана з яловичиною;
  • Каша рисова зі свининою;
  • Пюре картопляне зі свининою;
  • Кус-кус марокканський з яловичиною;
  • Локшина по-флотськи.

Спосіб застосування

Страви з м’ясом від ЇDLO прості й зручні у приготуванні. Вони дозволяють забезпечити повноцінне харчування в умовах, далеких від комфорту. Хоча ці каші дуже вигідні в приготуванні й просто тоді, коли немає часу стояти за плитою. Вони не поступаються звичним гарнірам ні за смаком, ні за поживністю, а от за зручністю й швидкістю застосування випереджають будь-яку іншу страву. Тому їх часто беруть з собою не тільки в подорож, а й просто на роботу чи на навчання, де важко забезпечити збалансований та повноцінний обід.

Незалежно від вмісту термо-упаковки, страва з м’ясом просто заливається окропом в кількості 300 мл, старанно перемішується, закривається на застібку і настоюється протягом 10 хвилин. Інноваційний пакунок дозволяє утримувати всередині оптимальну температуру для приготування інгредієнтів та їх поєднання. А ще він не просто заміняє посуд, а й дозволяє подбати про довкілля, адже повністю розкладається в дуже короткий термін.

Завдяки ЇDLO гречка з яловичим м’ясом стала обов’язковим атрибутом туристичного походу, де її охоче споживають і на сніданок, і на вечерю. А запашне картопляне пюре зі смаженою свининою чи вермішель по-флотськи на природі і в дорозі визнані найсмачнішим делікатесом.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2023)