Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №21 (775)

ЗОНА ЗАКОНА


Тенети бізнесу: банкрутство або ліквідація

Ведення власного бізнесу завжди ризиковий процес, тому, погоджуючись на нього, потрібно розуміти, що може настати момент, коли підприємство не приноситиме бажаних доходів. Саме в таких випадках підприємці задумуються про ліквідацію ТОВ.

10/6/2018

Також, причинами прийняття рішення про припинення діяльності суб’єкта господарювання можуть бути: неплатоспроможність, нерентабельність, зменшення кількості контрагентів, збільшення витрат на ведення бізнесу, зменшення доходу.

Поняття банкрутства та ліквідації

Згідно із чинним законодавством України, банкрутство – це нездатність боржника виконати грошові зобов’язання перед кредиторами, провести розрахунки по заробітній платі та з податковою інспекцією. Дана неспроможність визнається тільки у судовому порядку.

Ліквідація, на противагу процедурі банкрутства підприємства, визначається як припинення діяльності ТОВ за ініціативою засновників, безпосередньо відповідно до їх рішення. Дана процедура передбачає підготовку рішення вищого органу товариства про припинення діяльності, а також про призначення ліквідаційної комісії.

Після цього потрібно буде подати його реєстратору, аби він вніс відомості до ЄДР про те, що особа перебуває в стані ліквідації. Також потрібно вирішити усі питання з податковою інспекцією і здати ліквідаційну звітність, пройти аудит та купу перевірок. Сама ліквідація триває не менше 6 місяців, згідно законодавства, але на практиці затягується на невизначений термін.

Ліквідація фізичної особи-підприємця набагато легша процедура, але теж має свої «підводні камені» і триває від кількох місяців до року. Вона передбачає подачу документів до реєстратора, подачі звітності в ДПІ, проведенні звірки по заборгованості, проходженні документальних перевірок та аудиту.

З вище викладеного можна зрозуміти, що ліквідація ТОВ та ліквідація ФОП – дуже складні процедури, які вимагають спеціальних знань. Щоб вдало їх завершити, необхідно володіти не тільки теоретичними, а й практичними навичками, якими безумовно володіють юристи «ЮК «Флагман». Дана компанія уже не один рік спеціалізується на реєстрації та ліквідації суб’єктів господарювання. Саме тому дана компанія може запропонувати для власників ТОВ процедуру експрес ліквідації. Вона полягає у продажі часток в статутному капіталі та передачі усіх корпоративних прав на підприємство.

Експрес ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю є повністю безпечною і законною процедурою, яка стане у нагоді підприємствам з негативним фінансовим становищем. Ця процедура є набагато доступнішою та швидшою, адже відбувається за кілька днів. Звернувшись до «ЮК «Флагман», ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, надійність, безпечність, якість та швидкість наданих послуг.

PR







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)