Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №15 (769)

УЧЕБА


Англійська в Одесі на сайті americanenglish.ua

Сучасні люди все частіше починають вивчати англійську, та прагнуть досконало оволодіти нею. Це мова міжнародного спілкування, знання якої може згодитися у житті. Якщо ви збираєтесь у подорож, вам треба розмовляти цією мовою, щоб розуміти місцевих жителів, розповідати їм про себе, висловлювати свої бажання. Крім того, більшість відомих та престижних компаній вимагають від своїх співробітників знання англійської.

16/4/2018

Якщо раніше вважалося, що іноземну треба вчити у дитинстві, бо в дорослому віці вона засвоюється не дуже добре, тепер давно виявлено, що це міф. Сьогодні людина у будь-якому віці може записатися на курси. Англійська в Одесі (на сайті) викладається у багатьох приватних школах. При цьому установи готові працювати з людьми будь-якого рівня знань, навіть нульового.

Різні люди мають різні цілі при вивченні англійської. Тому школи пропонують різноманітні спеціалізовані курси, налаштовані на широке коло споживачів. Найбільш цікавим для більшості є розмовний курс, який акцентує увагу на формування мовних навичок та швидке подолання мовного бар’єру.

Розмовна англійська – один із найпопулярніших курсів

Така програма буде цікавою для тих, хто давно вивчає мову, але досі не може наважитись розпочати вільно говорити нею. Вона розрахована і на учнів, які постійно задумуються над правилами складання речень чи використання граматичних конструкцій. Розмовна англійська, яку пропонує майже кожна школа англійської мови, знадобиться і тим, у кого немає мовного бар’єру, але є проблеми у правильній вимові та побудові речень, хто не сприймає мову на слух чи боїться спілкуватись нею.

У процесі вивчення розмовної англійської учні отримають ряд переваг:

  • навчаться розмовляти та думати іноземною, зможуть швидше подолати бар’єр;
  • навчаться сриймати мову на слух;
  • засвоять усю граматику на практиці – так вона сприймається та розуміється легше;
  • почнуть використовувати розмовні обороти та сленгові вирази.

Мова, яку ви вивчите після проходження програми, може використовуватись у різних цілях. Наприклад, вона може знадобитися для розширення кругозору та саморозвитку, для подорожей. Тепер ви легко зможете запитати у будь-якої людини про дорогу, поговорити з офіціантом, орендувати авто.

Розмовна англійська знадобиться і в ділових подорожах. Тепер ви зможете спілкуватись із партнерами, проводити зустрічі та презентації, писати листи, розмовляти по телефону. Знання мови підвищить вас в очах потенційного партнера.

На сайті americanenglish.ua можна дізнатися все про вивчення англійської.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)