Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №15 (769)

НЕДВИЖИМОСТЬ


Чому вигідно купувати квартиру в новобудовах Львова?

Сьогодні українці все рідше цікавляться нерухомістю в старих хрущовських будинках, віддаючи перевагу новобудовам. Відповідно до статистики зростання популярності первинного житла перевищило на 50% нерухомість на вторинному ринку. І така тенденція обумовлена різними факторами. Але щоб зрозуміти всю вигоду придбання квартири в новому будинку, важливо зважити основні переваги та недоліки такої нерухомості.

13/4/2018

Підготовчий етап перед дорогою операцією

Перед безпосереднім вибором квартири потрібно визначитися, що очікується від майбутньої покупки. Для цього потрібно зрозуміти, яким вимогам повинен відповідати об'єкт:

 • місце розміщення по відношенню до центральної частини міста;
 • кількість житлових приміщень та їх розмір;
 • ціна квадратного метра;
 • прилегла до будови інфраструктура;
 • наявність сформованої транспортної розв'язки.

З огляду на високу конкуренцію на ринку нерухомості, забудовники намагаються залучати покупців акціями та бонусами. Тому важливо стежити за актуальними пропозиціями, що дозволяє заощадити на дорогоцінній угоді.

Досліджуємо ринок нерухомості в інтернеті

Важливим етапом в пошуку нерухомості є чітке розуміння того, що ви очікуєте від майбутнього житла. Можливо, вас влаштує однокімнатна квартира, а може краще відразу придбати трикімнатні апартаменти. Для початку подивіться новобудови на ДомРіа – популярному українському сайті. Неспішно переглядайте фотознімки в оголошеннях, читайте опис і вивчайте розташування житла. Не обмежуйтеся вивченням тільки однокімнатних варіантів. Іноді вартість двокімнатного житла не набагато дорожче. Загалом основною вашою метою є вивчення варіантів, запропонованих на ринку.

Надійне і комфортне житло в новобудовах Львова

Сьогодні забудовники регулярно впроваджують нові технології при зведенні висотних будівель. Тому, вибираючи житло в новобудові, майбутньому власнику не потрібно переживати про те, що протікають труби водопроводу, недостатньо потужності електромережі та про інші комунікаційні системи, які в старих квартирах знаходяться в жалюгідному стані. Відповідно до критеріїв комфорту, на особливу увагу заслуговують такі переваги нових будинків:

 • додаткове утеплення будівель відповідно до європейських стандартів;
 • автономне опалення квартир;
 • вільне планування внутрішніх приміщень;
 • наявність сучасних комунікаційних систем;
 • чисті під'їзди і безшумно працюючи ліфти.

Високий рівень безпеки

Сьогодні рівень безпеки багатоквартирних будинків є важливим критерієм для багатьох українців, які намагаються поліпшити власне житлове питання. З огляду на те, що новобудови зводяться за сучасними будівельними технологіями, їх надійність знаходиться на високому рівні.

У будь-якому новому висотному будинку є протипожежна система, додатково можлива установка відеоспостереження та сигналізації. Також все частіше зустрічаються будинки, де в під'їзді чергує консьєрж. Загалом, сучасні забудовники намагаються зробити все можливе для поліпшення комфортного проживання новоселів.

Юридично прозора операція

З огляду на те, що первинна нерухомість раніше не мала власника, вона відрізняється юридичною чистотою в порівнянні з вторинними квартирами. Погоджуючись на співпрацю з забудовником, покупець отримує наступні переваги:

 • покупка житла без передісторії;
 • мінімальні шанси зіткнутися з шахраями;
 • допомога в оформленні документів з боку забудовника;
 • відсутність третіх осіб, що претендують на вашу нерухомість.

Вигідні умови покупки

Виходячи з висновків незалежних експертів, вартість квадратного метра нерухомості в новобудові аналогічна ціні на вторинному ринку. Плюс до всього – на покупку первинної нерухомості можна взяти іпотечний кредит практично в кожному українському банку, чого не можна зробити, вибрав вторинний ринок нерухомості.

Ще однією перевагою є те, що купуючи квартиру на початковій стадії будівництва шляхом пайової участі, можна заощадити до 30% від кінцевої вартості готових квадратних метрів. Хоча остаточний вибір – нову або обжиту квартиру краще купувати – залишається тільки за вами.

Переваги і недоліки первинної нерухомості

Займаючись пошуком квартири в споруджуваному будинку, важливо ознайомитися з позитивними і негативними аспектами майбутньої угоди. При цьому плюсів співпраці із забудовником більше:

 • Незаперечною перевагою новобудови є статус покупців. Купуючи нове житло, ви будете проживати поруч з сусідами однакового з вами статусу. Це дозволить уникнути неприємних конфліктних ситуацій.

 • Нові будівлі зводяться відповідно до сучасних технологій. Це гарантує їх надійність і безпеку.

 • Купуючи квартиру в новобудові, ви є її єдиним законним власником.

Звичайно, не обійшлося і без мінусів квартир в новобудовах. Нерідко недобудовані будинки перетворюються на довгобуд. Часто після здачі будівлі в експлуатацію можуть виникати перебої у водопостачанні або з роботою ліфта. Також, якщо забудовник передбачає відкриття магазину або іншої інфраструктури на нижньому рівні, вони можуть заробити це лише через кілька років після здачі будинку.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)