Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №14 (768)

ДЕНЬГИ


Відпочинок в кредит – не відмовляй собі у задоволенні!

Щоб відпочити в іншій країні, не обов’язково відмовляти собі у всьому. Достатньо вибрати надійний банк та оформити позику на подорож. Така можливість доступна кожній працюючій людині, яка прагне жити на повну, а також хоче ненадовго змінити обстановку.

11/4/2018

Не знаєте, де вигідніше оформити кредит? Такі позики в наш час надають різні фінансові установи. Щоб отримати кошти у потрібному обсязі, необхідно лише оформити онлайн-заявку, надіславши її на розгляд.

Щоб взяти кредит, необхідно:

• Вибрати пропозицію, що вас задовольняє.
• Заповнити анкету.
• Дочекатися відповіді.
• Отримати гроші зручним способом.

Як вибрати кредитну пропозицію?

Якщо ви плануєте відпустку або подорож за кордон, а грошей не вистачає – це не привід відкладати свої плани. Вам залишається тільки вибрати потрібну суму грошей – від 50 до 200 000 гривень і спланувати, як ви будете сплачувати кредит після свого прибуття.

Переваги кредиту на відпочинок

Отримання грошей таким способом має ряд переваг:

1. Швидке оформлення. Розрахунок кредиту та попереднє рішення можна отримати по телефону або онлайн. Не обов’язково для цього відвідувати відділення банку.

2. Зручне погашення. Ви можете проводити розрахунки через систему інтернет-банкінгу, через термінал, розташований у відділенні банку, а також шляхом перерахування коштів з основної картки, на яку ви отримуєте заробітну плату.

3. Вигідні умови. Сума кредиту може бути різною. Якщо ви сплатите його раніше зазначеного строку, то зможете уникнути комісій. Термін, на який оформлюється позика – від 12 до 36 місяців.

Як можна використати кредит?

Найчастіше люди, що оформлюють позику, використовують її таким чином:

• Для відпочинку в іншій країні світу. Тепер немає необхідності відкладати свої плани на потім.

• Для того, щоб дати можливість дітям або пенсіонерам відпочити на курорті.

• Для закордонної подорожі по роботі (зазвичай така позика використовується про всяк випадок, після чого гроші віддають в відділення банку).

Звертаємо вашу увагу на зручність оформлення кредиту. Вам не треба збирати пакет документів, щоб отримати гроші на власні цілі. Достатньо мати паспорт, ідентифікаційний код. Також вам потрібно зазначити номер мобільного телефону, електронну пошту, і, звичайно, вказати своє місце роботи. Заявки обробляються кожний день, тому протягом декількох годин вас повідомлять про рішення.

Життя у кожної людини одне, а отже, треба прожити його так, щоб у похилому віці було що згадати. Залишається лише вибрати установу з найвигіднішими умовами кредитування та витратити гроші, подарувавши собі декілька незабутніх днів у найкрасивішому місці світу.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2023)