Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №10 (764)

АВТОТУР


Вибір на користь маркетплейс – новий тренд в торгівлі запчастинами

По мірі того як активно розвивалися і впроваджувалися різні гаджети, спрощувався доступ до всесвітньої мережі, покупці стали також більш вибагливими. Тепер вони віддають перевагу економії часу, щоб витратити на весь цикл покупки (від вибору до її здійснення) не більше півгодини.

10/3/2018

Поряд з цим довелося мінятися і електронній торгівлі: простим інтернет-магазинам з базовим функціоналом і обмеженим товарним асортиментом довелося поступитися великим торговим майданчикам, котрі активно розвиваються. В результаті на території кожної країни стали з'являтися лідери галузі інтернет-продажів, які просто витіснили більш дрібних конкурентів.

Що вибрати для продажу запчастин: свій магазин або торговий майданчик

Фахівці в сфері продажів розуміють, яким специфічним є ринок автомобільних запчастин. Найчастіше покупець просто не має значного вибору потрібного йому товару. Ціна може бути вкрай низькою, а якість високою, але клієнт не буде купувати запчастину, яка несумісна з його автомобілем. Все, що потрібно знати клієнтові:

  1. Чи сумісна запчастина з його автомобілем;
  2. Швидкість доставки потрібної йому запчастини;
  3. Терміни доставки товару.

Продавцям запчастин у зв'язку з цим потрібно вирішити головну проблему: надати інформацію про сумісність тієї чи іншої запчастини. Але тут виникає проблема. Справа в тому, що кількість запчастин для машин, як і їх відмінності по роках випуску, моделям, модифікаціям і так далі, налічує, мабуть, десятки тисяч. Регулярно цей список оновлюється та доповнюється.

В результаті власнику інтернет-магазину з продажу запчастин потрібно не тільки вести актуальну базу даних з усіма товарами і актуальними цінами, але і займатися постійним її оновленням. Однак є і рішення – перекласти це завдання на https://avtopro.ua.

Навіщо продавцям звертатися до торгових майданчиків

Підтримувати актуальну інформацію самостійно досить складно, навіть якщо мати спеціальну людину у штаті. При цьому самому фахівцеві в даній сфері доведеться виплачувати заробітну плату. Плюс до всього на підтримку актуальної бази даних можуть додатися інші витрати.

У зв'язку з цим, простим і менш витратним виходом із ситуації є участь в спеціальних каталогах автомобільних запчастин. Таким каталогом і є Avto.pro, створенням якого займалися експерти з різних галузей та з досвідом роботи від 10 років.

В результаті з'явився електронний зручний і зрозумілий для покупця каталог, а продавці автомобільних запчастин отримали всі необхідні інструменти для ведення продажів. Таке поєднання виявилося вигідним для обох сторін. Вам же лише залишається оцінити всі переваги особисто, будь ви покупець або продавець запчастин, ви обов'язково побачите всі привілеї такої співпраці.

На правах рекламы.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)