Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №06 (760)

ТЕХНОЛОГИИ


Рокла: правила користування пристроєм

Сьогодні, мабуть, на кожному складі середніх розмірів, де вантажі зберігаються на палетах, можна зустріти цей цікавий інструмент – рокли або інакше – вилочні візки. Вони не займають багато місця, дуже маневрені та не потребують залучення спеціаліста, бо не вимагають особливих знань при роботі з собою. Назва «рокла» – це жаргонний варіант, який зараз зустрічається набагато частіше «вилочних візків».

20/2/2018

Розрізняти рокли можна за вантажопідйомністю. Якщо пристрій здатен підняти до 1,5 тонн вантажу, це мала рокла. У випадках з вантажем вагою 1,5–2,5 тонн роклу можна назвати середньою. Велика рокла здатна перевозити вантажі вагою від 2,5 до 3 тонн. Вантажопідйомність варто знати підприємцям, які вирішили звернутися до мувінгової компанії «УРА! Переїзд!» щодо оренди рокли.

Справа в тому, що невеликий склад не потребує постійної наявності навіть малої рокли. Цей інструмент коштує багато та амортизується з часом. Саме тому багатьом підприємцям набагато вигідніше брати ці візки в аренду декілька разів на місяць. Орендодавець за офіційною угодою забезпечує кліента справною технікою на обраний час.

Характеристики рокли

Щоб використання вилочних візків було безпечним, слід дотримуватися деяких правил. В першу чергу, перевірити справність візка і повнолітність водія. Водій має повністю контролювати процес керування знаряддям. Також йому треба постійно слідкувати за своїми ногами та руками, щоб вони не потрапили до рухливих елементів візка і не постраждали. Під час роботи на роклі водій має бути взутим у міцні закриті чоботи та мати рукавиці. Категорично забороняється будь-яке відкрите взуття.

Вантажні перевезення на роклі можливі лише у тому випадку, коли шлях перед візком вільний та гарно освітлений. Забороняється навантажувати візок вагою, більшою за допустиму норму. Ігнорування цього правила може призвести до виведення з ладу пристрою та травми водія. Також заборонено вантажити на роклу будь-які вантажі без палетів. Вантаж має бути надійно зафіксовано. Людині ставати на вили візку забороняється.

Ціна прокату пристрою – 150 гривень на добу з заставою у 2000 гривень. При необхідності орендодавець може надати послуги доставки рокли на задану адресу. Якщо планується оренда рокли на строк більше ніж 10 діб, орендодавець за власний кошт реалізує послугу доставки обладнання на адресу орендатора.

Звертайтеся до професіоналів та орендуйте роклу!

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)