Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №45 (751)

ТЕХНОЛОГИИ


Вибираємо диван-ліжко: зручно та довговічно

Коли приходить час купувати меблі, багато громадян з цікавістю поглядають на дивани, які легко перетворюються в ліжко, займають небагато місця і виглядають такими комфортними. Але щоб купити саме надійний та зручний диван, доведеться розібратись у деяких деталях.

2/12/2017

Все про комфорт

Виявляється, це поняття для кожного означає щось своє. Комусь до душі м’які дивани з поролону, які миттєво прогинаються та приймають цілком у свої обійми. Інших проблеми з хребтом вимушують шукати жорстку поверхню, і лише на ній вони почувають себе вранці здоровими. Тому обов’язково необхідно вирішити, що за наповнювач буде:

  • поролон;
  • пружини;
  • поролон чи латекс з пружинами.

Обшивка також важить багато. Якщо диван-ліжко шкіряне, постійна прохолода взимку та прилипання до шкіри влітку досить неприємні. Вирішити це питання покриттям не вдасться, воно сповзає з поверхні. Такий варіант підходить для офісів. В дім є багатий вибір синтетичних та натуральних матеріалів, та експерти радять вибирати гобелени. Така тканина містить крім натуральних синтетичні волокна. Їхня кількість некритична для відчуттів, але достатня для укріплення тканини. Вони легко перуться. Головне – вибрати модель, на якій передбачені змійки для знімання поверхневої тканини.

Довговічність

Першим ділом варто оглянути основу дивану-ліжка, або раму. Вона може бути виконана із різних матеріалів. Металеві одразу залишимо для офісів. Вони жорсткі, ними можуть пошкодитись діти, з часом виникають неприємні звуки. Зовсім інша річ дерево. Пам’ятаємо, що:

  • цільні рами (масив) дорожчі складних, але служать значно довше;
  • бук та береза – непогані матеріали, та найбільш довговічним залишається дуб;
  • якою б рама не була, стрибати на ній не варто, про це треба одразу нагадати дітям.

Можна довго говорити про довговічність пружин та різних пружинних блоків, але при виборі все набагато простіше: що кращий механізм, то на більше вагове навантаження розрахований диван. Яку вагу витримають пружини, вписано в технічні характеристики кожної моделі, достатньо запитати консультанта або подивитись технічний паспорт.

Вартість

Дешеве не буває якісним, але можна знайти середній варіант.

  1. Рами краще брати цільні. Складні дійсно можуть швидко вийти з ладу, а от дуб – не обов’язково. Береза чудово витримує навантаження, якщо в приміщенні постійна волога, а перепадів вологості не витримає ні одне дерево.

  2. Тканина не обов’язково має бути натуральною. Шкіра – швидше не комфорт, а статус. Гобелени не надто дорогі.

  3. Пружинний блок краще вибрати довговічний. Обшивку перетягувати легше и дешевше, а міняти пружини значно дорожче.

  4. При виборі витяжних диванів варто звернути увагу на ніжки. При частому використанні неякісний варіант може зламатись. Краще брати металеві або низькі масивні дерев’яні.

Ці декілька правил допоможуть придбати якісну зручну річ на довгі роки.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)