Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №32 (738)

НЕДВИЖИМОСТЬ


Квартири у Вишневому – здорове і щасливе майбутнє вашої родини

Життя у сучасному мегаполісі сповнено невтишним галасом та різноманітними стресовими ситуаціями, тому для його жителів дуже важливим показником є спокій і тиша у власному помешканні. Однак, у місті, яке не спить навіть вночі, досягти цього майже неможливо. Саме тому значно зріс попит на помешкання, розташоване у передмісті Києва. Коштує воно значно дешевше, а рівень комфорту в ньому набагато вищий ніж у міських квартирах.

23/8/2017

Житло у передмісті столиці
має багато своїх переваг

У місті Вишневе квартири від забудовника обладнані усіма необхідними комунікаційними системами європейського рівня. В них є гаряче та холодне водопостачання, газ, електроенергія, все необхідне сантехнічне обладнання і сучасні системи опалення. У продажу є помешкання з чорновим та чистовим ремонтом, які можна придбати як в кредит, так і за готівку, без націнок, безпосередньо у відділі продаж будівельної компанії.

Крім того, екологічна ситуація за межами міста кардинально відрізняється від наявної у столиці. Адже сучасні житлові комплекси підвищеної комфортності будують переважно на відстані 1,5-40 км від Києва, в екологічно чистих зонах, сприятливих для постійного проживання та виховання дітей. Поблизу таких будинків немає великих промислових підприємств і надмірної кількості автотранспорту, що забруднюють атмосферу шкідливими викидами.

Переважна більшість будівель знаходиться в лісопаркових зонах чи в безпосередній близькості до них. А прибудинкові території обладнані сучасними дитячими та спортивними майданчиками, зеленими зонами для відпочинку, парками з велосипедними та прогулянковими доріжками. Детально ознайомитися з одним із таких житлових комплексів можна на офіційному сайті http://agam.kiev.ua/ забудовника.

Для максимальної зручності покупців сучасні житлові комплекси зводяться в безпосередній близькості до мегаполіса та мають гарну транспортну розв’язку. Гарним прикладом такої будови слугує ЖК «AGAM». Наближеність до великих автомагістралей дозволяє швидко доїхати до міста на особистому авто чи приміському транспорті загального користування.

Додатковою перевагою є повноцінно розвинена інфраструктура районів розташування комплексів. Недалеко від будинків знаходяться дитячі садочки, школи, медичні установи, салони краси, спортивні комплекси, заклади громадського харчування та великі торгівельно-розважальні комплекси.

Придбання квартири від забудовника у Вишневому – вигідне вкладання коштів та запорука здорового і щасливого життя на довгі роки!

Мар’яна ХІЛЕВСЬКА.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)