Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №31 (737)

СПОРТИВНЫЙ ИНТЕРЕС


Екстремальний відпочинок – у повній екіпіровці!

Все більше людей віддають перевагу екстремальним видам спорту. Але для цього необхідне спорядження, яке буде відрізнятися максимальною міцністю, надійністю, якістю пошиття та простотою в аспекті догляду.

15/8/2017

Безтурботну подорож може гарантувати тільки якісна туристична екіпіровка

Особливості вибору екстремального спорядження

Серед популярних товарів для екстремального спорту виділяють чоловічі та жіночі кросівки Extremstyle, велосипеди, рюкзаки, захисні вироби, лижне, сноубордне спорядження та інше.

Купуючи спорядження для екстремального відпочинку важливо враховувати такі нюанси як погодні умови (зима або літо), параметри відпочиваючих (вага та зріст), місцевість перебування, вид екстремального відпочинку, стиль пересування (авто, велосипед або піше сходження).

Дайвінг, снорклінг і підводне полювання

Звичайно ж, жоден поважаючий себе турист не обійде стороною походи по Карпатам чи подорожі по узбережжю Чорного моря, які передбачають, в першу чергу, занурення в таємничі глибини моря. Для цієї мети передбачено не тільки великий вибір ласт і масок, але і інше спорядження. Широкий асортимент гідрокостюмів, рятувальних жилетів, ручних і головних підводних ліхтарів, а також супутній інвентар, який навряд чи залишить байдужими любителів водної стихії. Якісне туристичне спорядження від Extrem Style – запорука хорошого відпочинку.

Для тих, у кого улюбленим видом відпочинку є підводне полювання, пропонується великий вибір пневматичних підводних рушниць або арбалетів з еластичними тягами, які приводяться в бойове положення мускульною силою мисливця. Для гарпунів підводні мисливці можуть придбати наконечники двадцяти різновидів. Це і класичні тризуби декількох типів, і наконечники іншого виду: стрілоподібні з одним вістрям або гарпуни, що мають п'ять зубців.

Зимовий спорт та додаткова екіпіровка

Ті, хто віддають перевагу гірськолижному спорту, повинні підібрати якісні шоломи і маски гірськолижні, які захищають суглоби і спину від падінь. А для захисту від низьких температур і вітру призначений великий вибір одягу: гірськолижні куртки і штани, теплі балаклави і маски, спеціальні шкарпетки, рукавички, бахіли і термобілизна.

Інвентар туриста або альпініста включає не тільки спеціальне спорядження, а й комплект предметів для того, щоб зробити подорож більш комфортною. До переліку предметів додаткової екіпіровки входить обладнання для приготування і транспортування продуктів – термоси, посуд, а також газові пальники для приготування їжі при відсутності палива (наприклад, в горах).

Андрій ХВИЛЬОВИЙ.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2023)