Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №27 (733)

ЗДОРОВЬЕ


Проблеми зі слухом у молодих людей. Як не допустити? Як лікувати?

До недавнього часу проблеми зі слухом були проблемою переважно людей похилого віку. Зараз же все більше молодих людей помічають, що їх слух погіршився. Статистичні дані з різних куточків світу видають одну і ту саму картину: із проблемами слуху стикаються не лише люди похилого віку, а й молоді.

12/7/2017

При цьому вражають результати дослідження, проведеного серед старшокласників Гарвардської школи. Із 4000 підлітків віком 12-19 років, які пройшли обстеження, у 680 учнів було виявлено порушення слуху різного ступеня тяжкості.

Який стан справ у інших країнах?

У Німеччині, за даними асоціації ЛОР-лікарів, кожен п’ятий підліток віком 16-20 років уже має проблеми з органами слуху. І у більшості піддослідних віком до 35 років є передумови для появи таких проблем у майбутньому.

Можна з упевненістю сказати, що в нашій країни стан справ не кращий. Усе більше людей звертаються до ЛОР-лікарів із скаргами на туговухість. І найчастіше до спеціалістів приходять пацієнти, які уже мають серйозні порушення слуху, коли без купівлі слухового апарату уже не обійтися. Хоча захворювання виникло значно раніше, часто у юному віці. Тоді воно, можливо, не завдавало великого дискомфорту, але з часом, через відсутність лікування, переросло в серйозну туговухість.

Лікування необхідне

Проблеми зі слухом у молодих людей з’являються як наслідок швидкого ритму життя. У першу чергу це стосується великих міст. Крім того, причиною порушень слуху часто стає робота. Одне опитування показало, що четверо із п’яти громадян не йдуть на лікарняний за вказівкою лікаря, а переносять хворобу на робочому місці. Такого роду трудоголізм та неуважність до свого здоров’я можуть привести до негативних наслідків.

Не вилікуваний риніт, отит та будь-яке запалення носоглотки може привести до проблем зі слухом. Саме тому, при перших ознаках закладеності вух або зниження гостроти слуху негайно зверніться до ЛОР-лікаря.

Туговухість як результат прослуховування музики в навушниках

На даний час серед молоді модно слухати музику в навушниках. Деякі молоді люди та дівчата годинами не виймають гарнітуру з вух. Лікарі вказують на небезпеку прослуховування гучної музики. Потужність музики в 100 Дб знижує гостроту слуху. Так молода людина двадцяти років може втратити здатність розрізняти певні звуки. А якщо вона завітала в клуб, де гучність музики перевищує 120 Дб, то, можливо, пошкодила собі слух за один вечір.

Як це можливо? Потужність клубної музики можна співставити з потужністю звуку, який створює відбивний молоток. Але ж з цим інструментом рекомендується працювати лише в навушниках або берушах.

І що тепер, не слухати музику? – можливо спитаєте ви. Щоб захистити ваші вуха, навчіться слухати музику на гучності не більше 80%, а якщо ви любите навушники, то придбайте якісну гарнітуру з ефектом зниження шуму. Ваші вуха цього варті!

PR







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)