Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №16 (722)

ЗДОРОВЬЕ


Дитяча стоматологія – з усмішкою і без болю

Певно, усі люди звикли до того, що брекети найчастіше виглядають не дуже естетично, але йдуть на їх встановлення для того, щоб через певний час мати ідеально рівні зуби. Тепер такі жертви непотрібні, оскільки ортодонтія передбачає можливість встановлення лінгвальних брекетів.

13/5/2017

Сучасні технології та досвідчені фахівці допомагають вирішувати усі дитячі проблеми з хорошим настроєм

Лінгвальними брекетами ортодонти називають системи, які встановлюються на задню частину зубів з боку язика. Варто зазначити, що раніше брекети встановлювалися тільки на передню частину щелепи, однак це викликало певний дискомфорт у клієнтів. Вони змушені були відчувати психологічний бар’єр, особливо це стосується дітей. Численні скарги призвели до активізації наукових пошуків. Зрештою, було вирішено спробувати лікувати прикус із внутрішньої сторони зубів.

Тому сьогодні ми можемо вибирати на https://moms.ua/korekciya-prikusu-u-ditej/ безліч варіантів вирівнювання зубів та корекції прикусу у дітей. Один із різновидів такого лікування – використання лінгвальних брекетів. Саме цей метод доволі широко використовується сьогодні в ортодонтії.

Побачити зі сторони лінгвальні брекети просто неможливо, оскільки вони мають занадто глибоке розташування. При створенні цієї конструкції ортодонтія використовує такі матеріали, які не будуть окислюватися чи призводити до виникнення алергічної реакції.

З технічного боку встановлення лінгвальних брекетів є складним, оскільки операція майже повністю проводиться наосліп. Для цього лікар повинен мати високу кваліфікацію і великий досвід роботи в якості ортодонта. Через це такі брекети встановлюються за більш високою ціною, ніж інші системи, необхідні для вирівнювання зубів.

Однак еволюція брекетів усе ще триває. З кожним роком з’являються все нові і нові функції, що дозволяє не лише якісно виправити прикус, а й зменшити дискомфорт людини, яка протягом 1,5-2 років змушена щодня носити систему вирівнювання прикусу. Під час вирівнювання зубів за допомогою брекетів слід раз на пару місяців відвідувати свого стоматолога. Це необхідно, щоб лікар зміг відрегулювати брекети та простежити за успішністю лікування.

Лінгвальні брекети – це чудова можливість мати абсолютно рівні зуби. Звісно, така послуга коштує дорожче, ніж інші, але результат того вартий. Тим паче, що процес лікування проходить максимально комфортно. Брекети не стануть причиною для виникнення комплексів у дитини чи підлітка. Він зможе відчувати себе повноцінною частиною колективу. Насміхатися над людиною, яка носить лінгвальні брекети, не буде жоден одноліток. Він просто не помітить, що дитина змушена так ходити.

Слід зауважити, що сучасна ортодонтія сприяє успішному лікуванню зубів та виправленню прикусу у дітей насамперед завдяки роботі кваліфікованих фахівців. Наприклад, представлена на сайті https://moms.ua/ команда дитячої клініки Mom`s використовує у своїй роботі не тільки новітні технології, а й новаторський підхід. Завдяки цьому маленькі пацієнти проходять безболісне лікування в комфортних умовах та абсолютно без сліз.

Тамара ВОЛИНЕЦЬ.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)