Газета ЗАГРАНИЦА

Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №08 (714)

СПОРТИВНЫЙ ИНТЕРЕС


Емоції від яскравої гри

Ми з друзями дуже полюбляємо активний спорт і постійно шукаємо незвичайні розваги та пробуємо нові види екстремального відпочинку. Нас зазвичай збирається 6-7 чоловік, які прагнуть випробувати нові надзвичайні емоції. В цей раз ми вирішили спробувати свої сили у пейнтболі та зайнялися пошуками сучасного ігрового майданчика.

18/2/2017

Провести з друзями вихідний день у клубі BNB Paintball – чудова ідея!

Найкращий вибір

Більш за всіх нас зацікавив пейнтбол у Львові від клубу BNB Paintball. Спершу ми поцікавилися про ціни та були приємно вражені. Через телефон нам розповіли про усі доступні послуги та детально розповіли про те, як буде проходити відпочинок. Через офіційний сайт http://bnbpaintball.com ми заповнили форму замовлення, де вказали бажаний день гри, кількість гравців, контактні дані та замовили зворотній дзвінок, щоб адміністрація підтвердила бронювання.

Наступного дня нам подзвонили та повідомили що у суботу нас радісно очікують для проведення цікавої гри. Якщо шукати пейнтбол у Львові – тут кращі ціни, запевняю. Ми обрали пакет гри «Необмежений», який включає до себе гру впродовж усього дня, оренду форми, масок та амуніції. Вартість пакета для одного чоловіка склала 70 гривень. Кульки сплачуються окремо (ціна - 60 гривень за 100 штук).

Враження від гри

На вихідні ми приїхали до клубу BNB Paintball для відпочинку. Я був вражений якістю майданчиків, кількістю обладнання та відношенням персоналу до нашої компанії із восьми чоловік. На території клубу знаходяться три ігрові майданчики. З нами провели первинний інструктаж, показали як користуватись обладнанням та судили наші ігри.

На перший раз ми спробували тактичну площадку розміром 60 на 38 метрів. Вона дозволяє проводити ігри командами 10 на 10 чоловік. На її території знаходяться дерев’яні укріплення та три будинки. За один з них ми завжди вели запеклу боротьбу з друзями, оскільки він дозволяв контролювати значну ділянку поля та відстрілювати повільних суперників. Нам пропонували різні сценарії гри з захопленням прапору, захисту VIP-особи чи фортеці. Враження від гри непередавані – суцільний адреналін, яскраві емоції та веселощі. Дуже сподобалось відчуття змагання, командної тактичної гри та смак перемоги.

Потім ми спробували другий майданчик, призначений для проведення міжнародних змагань та турнірів. Поле TM Sup’Airball 36х45 метрів вкрите рулонним газоном з фігурами, а також системою заправки повітрям B-master. Ми домовилися з іншими гравцями про наступну зустріч на цьому майданчику. Тут потрібна чітка командна гра та майстерність. Ми з хлопцями спробували позмагатися з іншими гравцями клубу, але були швидко розгромлені. Та ми не засмучуємося, адже для першого разу дали значний опір хлопцям та гарно повеселилися.

У підсумку ми отримали яскраві емоції від гри, гарно провели наш відпочинок та плануємо ще не раз приїхати сюди. Пейнтбольний клуб BNB Paintball – ідеальне місце для активного відпочинку, днів народження та корпоративних свят. Всіляко рекомендую!

Андрій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2022)