Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №06 (712)

НЕДВИЖИМОСТЬ


Як стати власником квартири за доступною ціною?

Кожне українське місто славиться своєю красою та цінною архітектурою. Тут переплелися різні історичні періоди, які не могли не відбитися на сучасному обличчі міст. Цікаві екскурсії, визначні місця, особлива атмосфера – все затягує та манить так, що хочеться бути частинкою прекрасного місця.

9/2/2017

Тому не дивно, що міські території розширюються, стають більш людними та густонаселеними. І не дивлячись на досить високі ціни на нерухомість, активно розкуповуються.

Яка квартира стане найкращим вкладенням коштів?

Прийнявши рішення купувати квартиру, люди стикаються з нелегким вибором: новобудова, квартира часів Радянської України чи ще давніші будівлі. Продавці не нових квартир часто завищують ціну житла, пояснюючи: «Ну, Ви ж розумієте, центр міста…» Але насправді це не вагомий аргумент.

Що з того, що людина житиме в квартирі, яка знаходиться в центрі міста, якщо будинок прослужить ще максимум років 30, а можливо і менше. Новий власник не зможе потім вигідно продати своє житло. У всіх будинків є термін експлуатації, і можна безкінечно слухати байки про те, що будинок простояв сто років і ще сто простоїть. Це не надійна та не вигідна угода. І в такому варіанті купити квартиру без посередників просто неможливо.

А ось якщо звернутися до компанії забудовника, то є шанс отримати найкращий результат та найбільшу вигоду від покупки. Нове планування, яке економить простір, продумана інфраструктура, зручне місце розташування, нове обладнання кондиціонування, обігріву, вентиляції, трубопроводу – ось що таке нова квартира без посередників та переплат.

Де шукати надійного продавця квартир?

Для того, щоб убезпечити себе від шахраїв та недобросовісних забудовників, потрібно користуватися послугами перевірених компаній. Варто пам’ятати, що не завжди яскрава реклама та дуже низькі ціни – це ознака вигоди для покупця. Швидше навпаки, це пастка. Тому до вибору продавця потрібно підходити з особливою обережністю.

Варто звернути увагу на попередні роботи обраного забудовника. Якщо менеджер компанії розповідає покупцю про конкретні успішні проекти, то краще самостійно уточнити, чи справді саме ця компанія займалася проектом та чи задоволені покупці квартир. Це не важко зробити з допомогою знайомих та мережі інтернет.

Зараз існує чимало груп у соціальних мережах та форумів, де висвітлюється питання надійності забудовників. Така проста страховка може розглядатися як додаткова перевірка з боку покупця перед укладанням угоди.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)