Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №03 (709)

ТЕХНОЛОГИИ


Перенесення сайту та домену у Тернополі

Існує кілька видів перенесення доменного імені після створення сайту Тернопіль. По-перше, це може бути перенесення на інший хостинг, пов'язаний зі зміною сервера. По-друге, це може бути перехід в іншу реєстраційну зону.

16/1/2017

Наприклад, якщо ви створили свій сайт на .ua, а хочете перейти на .net. Для цього може бути багато причин: бажання отримати нову аудиторію або переформатування сайту. Часто сайти переходять з локальних зон на загальний корпоративний .com для виходу на міжнародний рівень.

З чого слід почати

Перше, що необхідно зробити для перенесення - це звернутися до вашого хостингу, де зареєстрований сайт. Вам буде необхідно попросити код трансферу. Він знадобиться для перенесення. Для цього можна скористатися панеллю керування. Зазвичай саме там розташовуються всі дані, пов'язані з вашим сайтом.

В крайньому випадку, можна звернутися в службу підтримки. Для створення сайту потрібно в панелі інструментів знайти кнопку з дозволом на трансфер. Зазвичай з її допомогою на вашу поштову скриньку надсилається код трансферу.

Тепер можна звернутися до нового реєстратора або хостингу. На новому реєстраторові необхідно завести обліковий запис, через яку ви потім зможете керувати вашим сайтом.

Закінчення перенесення

Надалі за допомогою функціоналу реєстратора і користуючись його інструкціями можна зробити перенесення. Ця функція стала популярною, тому що вона дозволяє вільно управляти своїм ресурсом у всій всесвітньої мережі. Так що якщо ви захочете створити сайт в новій доменній зоні, подумайте про це ще раз, можливо, вам і не доведеться цього робити просто тому, що туди можна перенести вже наявний ресурс.

Вибираючи нове місце для вашого сайту в Тернополі, орієнтуйтеся і на ціни. З цим ситуація може бути різною. Якщо за саме перенесення зазвичай не платять, то за збереження і продовження доменного імені доведеться внести деяку суму. Вона варіюється в залежності від обраного реєстратора.

Також слід визначитися з DNS сервером, який буде співвідносити IP адресу веб-сайту з сервером. Зазвичай в такому випадку вибирають сервера, надані реєстратором – це зручніше і швидше. У вас в руках опиниться інструмент, розміщений на одному ресурсі. Для того, щоб дізнатися ім'я DNS сервера, слід звернути в службу підтримки вашого нового реєстратора. Якісне перенесення не торкнеться функціоналу сервера. По суті сам сайт ніяк не зміниться, на відміну від доменної зони.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)