створення сайтів Івано-Франківськ, інтернет-магазинів, b2b порталів, які включають в себе всі необхідні елементи для роботи проекту і успішного виведення сайту в інтернет. Ми знаємо, як зробити ефективний сайт, який буде приносить дохід."name=Description>
Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №37 (699)

ТЕХНОЛОГИИ


Створення сайтів, вибір студії та платформи

Ми створюємо сайти у Івано-Франківську вже більше 8 років. За цей час ми зібрали команду професіоналів, які мають необхідний досвід в розробці і створення сайтів Івано-Франківськ, інтернет-магазинів, b2b порталів, які включають в себе всі необхідні елементи для роботи проекту і успішного виведення сайту в інтернет. Ми знаємо, як зробити ефективний сайт, який буде приносить дохід.

4/11/2016

Як ми створюємо сайти?

Нижче представлена схема життєвого циклу типового проекту по створенню сайту на платформі «1С-Бітрікс».

Кожен проект починається з аналізу вимог – для цього використовується бриф (зараз ми використовуємо 6-ю версію цього документа) і опитування замовника – особисто або через Skype. Ми аналізуємо те, з якими системами – наприклад, 1С (Управління торгівлею, Бухгалтерія або ERP) буде інтегрований ваш сайт.

Потім призначається проектна команда: як правило, це менеджер проекту, технічний директор і аналітик (склад може змінюватися). Вона створює інтерактивні прототипи майбутнього сайту, а також пишеться технічне завдання на сайт.

Наступним етапом йде розробка макетів сайту: спочатку головна, потім все внутрішні сторінки. Створюються до трьох макетів – по черзі, таким чином, замовник може внести свої побажання аж до повної переробки макета. Ми відмальовуємо всі нюанси – випадаючи меню, плашки, спливаючі вікна, favicon – всю «мішуру», так що при програмуванні сайту не потрібно збирати сайт «з того, що було».

Третій етап – верстка макетів сайту і front-end програмування. Ми створюємо html-версію сайту з розмітки інтерактивними елементами (спливаючі віконця та інше). На цьому етапі сайт готовий до передачі Бітрікс-програмістам.

Програмування сайту Бітрікс

При програмуванні сайту ми встигаємо вчасно, не забуваючи про якість. Як це вдається? Наступним чином:

- Складаємо time-plan – всі роботи з програмування б'ються на етапи тривалістю в 1-2 робочих дня. Відставання за проектом можна побачити відразу, а не через місяць.

- В середині і в кінці проекту проводимо тестування силами окремого співробітника. При цьому перевіряється не тільки відповідність технічному завданню, а й коректність коду з точки зору стандартів програмування Бітрікс.

- При здачі сайту ми спільно з програмістами у Івано-Франківську проводимо (за свій рахунок) аудит проекту по моніторингу якості за більш ніж 50 тестів.

У чому плюси замовлення в нашій Студії?

Стандарти якості. Веб-студія «Логотип» пройшла процедуру аудиту системи менеджменту якості. За результатами перевірки якості менеджменту експертами норвезької аудиторської компанії Det Norske Veritas в 2009 році компанія отримала сертифікат відповідності вимогам стандарту якості ISO 9001:2000.

Клієнтоорієнтованість. Ми дотримуємося прозорості всіх робіт, наші замовники мають можливість спілкуватися зі своїми менеджерами в режимі реального часу в нашій інтранет-системі: всі домовленості по створенню сайту або його доопрацюванні фіксуються в завданні (або завданнях), ніякої інформації не втрачається (на відміну від пошти або телефону).

Фіксовані ціни. Ми склали точний список цін на основні роботи зі створення сайтів і необхідні послуги з доопрацювання та просуванню готових проектів. Це дозволить вам більш точно визначити вартість до початку роботи над проектом.

Передпроектне дослідження – оптимальний шлях для успішної реалізації проекту, де ми з'ясовуємо, куди, що і навіщо ми повинні зробити для досягнення найкращого результату (вартість клієнта, ліда, KPI і т.д.)

Комплексні рішення. У нас працюють досвідчені дизайнери, програмісти, оптимізатори, менеджери, які за час своєї роботи успішно реалізували сотні проектів: від самих невеликих сайтів-візиток до великих корпоративних порталів. Всі наші сайти незалежно від складності успішно вирішують поставлені завдання.

Гарантійний термін. Ми надаємо дворічну гарантію на всі виконані нами роботи, наші фахівці безкоштовно проконсультують вас з питань створення сайтів і подальшого просування ваших проектів.

PRЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2022)