Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №37 (699)

ТЕХНОЛОГИИ


Розробка сайтів Луцьку на основі мобільного додатку

На сьогоднішній день смартфони є практично у всіх. Але чи кожному виду бізнесу необхідно створювати власне мобільний додаток, з яким можна було б працювати за допомогою мобільних пристроїв?

4/11/2016

Для більшості фірм та компаній такі додатки дуже потрібні, але перед створенням подібного дорогого елементу власникам будь-якого бізнесу та інтернет-сайтів слід ретельно продумати можливі плюси і мінуси цього рішення.

Слід знати, що розробка сайтів Луцьк та веб додатків потрубують значних коштів - мінімум 2-5 тисячі доларів. У тому випадку, якщо додаток-інструмент буде підключено до наявного сервісу організації і його можна буде відкрити через мобільний пристрій для подальшої роботи, то ціна неабияк підвищиться. Перед тим, як прийняти таке важливе рішення, необхідно отримати відповіді на три питання.

В першу чергу слід зрозуміти, що саме від вашої компанії або фірми очікують потенційні замовники і клієнти, ким вони є?

Смартфони є у широкого кола людей, але в Росії цими мобільними пристроями користується менше 20% платоспроможних мешканців. У Луцьку у кожної людини з'явиться смартфон, судячи за даними IDC, не раніше 2017 року. У цьому плані Луцьк та Україна в цілому сильно відстає від Америки і Європи.

Але і ця інформація не допоможе отримати достовірну відповідь про те, чи слід розробляти додаток для вашої організації. В першу чергу компанії необхідно перевірити власну цільову аудиторію, щоб на основі цих даних розрахувати середню кількість людей зі смартфонами. Після цих досліджень керівництво компанії має остаточно вирішити, чи потрібно організації мобільний додаток.

Також важливо розуміти, чи очікують клієнти і замовники появи додатків від вашої компанії? Можливо ваша фірма працює в такому бізнес сегменті, для якого мобільний додаток просто не є необхідним. У цьому випадку навіть найзаможніший користувач від 18 до 35 років, у якого завжди в руках знаходиться смартфон, просто не стане використовувати додаток. Трапляється і так, що наявний мобільний додаток ніяк не впишеться в створену систему взаємовідносин з клієнтами.

У тому випадку, якщо додаток необхідний для замовників і клієнтів, але впровадити його неможливо через високу вартість, можливо використовувати мобільну версію веб-порталу, завдяки якій розробка сайтів буде добре виглядати на iOS і Android, а також можна буде одночасно використовувати покриття всіх мобільних операційних систем.

Крім того, важливо заздалегідь прорахувати, чи достатньо в компанії можливостей для підтримки додатків, щоб вони не стали «мертвими». Це ж стосується і мобільної версії сайту. У тому випадку, якщо для коректної роботи програми не виділяється достатньої кількості часу і фінансових коштів, клієнти просто-напросто видалять його зі своїх смартфонів, а їхнє ставлення до таких фірм може перейти в негативне.

PR







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)