Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №30 (692)

ТЕХНОЛОГИИ


Двигун для сайту: яку CMS обрати?

Сподіваюся, ви вже маєте хоча б невелике уявлення, що ж таке движок сайту. Якщо ні, то зараз я коротко розкажу. Це така система, яка дозволяє вам з легкістю керувати сайтом, змінювати його дизайн, додавати нові сторінки і пости і т.д. Без движків все це могли б робити тільки люди, які хоч трохи розбираються в веб-технологіях, а для вирішення різних технічних проблем довелося б звертатися за допомогою до фахівців.

30/8/2016

Двигуни ж дозволяють значно спростити і прискорити роботу над сайтом. Вони можуть бути платними і безкоштовними. Напевно, ви відразу ж подумаєте, що платні краще і для серйозного проекту потрібно вибирати саме їх. Це не зовсім так. Справа в тому, що тут ситуація не така, як, наприклад, з хостингами. На безкоштовних движках теж можна багато чого робити, і багато дуже популярних ресурсів працюють на таких CMS.

Так в чому ж різниця? В основному, вона полягає в підтримці. Якщо ви вже заплатили розробникам за їх продукт, вони будуть допомагати вам вирішувати різні проблеми, якщо вони у вас будуть з'являтися. Звичайно, платні CMS можуть мати певні переваги, проте часто вони не настільки суттєві.

Наприклад, багато хто знає, що CMS DataLife працює і навантажує сервер набагато менше, ніж WordPress. Створюючи проект на другому движку, ви не зможете досягти найвищої швидкості, тому що сам по собі WordPress завантажується довше і нічого з цим не поробиш. Але ж не через одну тільки швидкість переходити на платну cms? Навпаки, багато в чому іншому той же Вордпресс навіть перевершує движки, за які потрібно платити.

Розробка сайтів Рівне включає в себе можливість платної web-платформи, на основі якої будується веб-сайт чи інтернет-магазин.

Безкоштовні движки можуть бути хорошими

Це те правило, яке ви повинні для себе запам'ятати. Якщо на хостингу, за який ви не платите, вам ніхто нічого не гарантує, то безкоштовна cms означає такий же поганий вибір. Ні, існує як мінімум десяток чудових відкритих систем, за використання яких не треба платити. Найпопулярніші – WordPress, Joomla, Drupal, MODX і OpenCart (для інтернет-магазинів).

Такі CMS також мають одну дуже важливу гідність – їх вихідних код відкритий і ви маєте повне право його редагувати. Таким чином, якщо ви досвідчений веб-розробник, то ви можете змінити код, нехай і незначно, а також вільно поширювати свою, поліпшену версію, або використовувати її чисто для себе.

Багато хто називає найкращою системою управління 1C Bitrix. Це платна професійна система і у неї насправді є багато переваг. Це платний продукт, причому один з найдорожчих. Підходить для серйозних проектів.

Але ви, шановний читачу, швидше за все, проста людина, у якого є свій простий блог (а може ще навіть немає). І навіщо вам такий потужний продукт? Я вже говорив, що мільйони сайтів, навіть дуже популярних, працюють на безкоштовних двигунах і прекрасно себе почувають, а для новачка це взагалі єдино правильний вибір.

Найпопулярніший движок

Зазвичай, люди вибирають між Joomla та WordPress, причому на користь останнього набагато більше. У більшості випадків, люди хочуть завести блог, сьогодні це дуже популярно, так як особливих технічних знань вам не потрібно, та й взагалі це один з найпростіших видів сайтів, нарівні з сайтом-візиткою.

Для таких цілей просто ідеально підходить WordPress. Наприклад, популярний інтернет-журнал «Інфія» працює на ньому. На користь WordPress для ведення блогу виступають багато закордонних веб-розробників, та й взагалі сьогодні виглядає якось дивно вести блог не на цьому движку.

Якщо ви вибираєте щось інше, то рішення багатьох проблем для вас автоматично викликає труднощі. Тому що, наприклад, для WordPress давно знайдено рішення, як провести пошукову оптимізацію, як захистити ресурс і т.д. Звичайно, можна знайти подібну інформацію і по іншим популярним движкам, але я повністю впевнений, що її буде куди менше і, можливо, вона не вирішить повністю ваших проблем.

WordPress – ідеальний вибір

Нехай це буде звучати банально, нехай ви скажете, що чули це вже багато разів, але я теж так скажу: ну не може бути нічого краще для новачка, систему може освоїти навіть дитина.

Мова навіть не про те, що він найкращий (хоча на мою особисту думку це так); мова про те, що це те, з чого потрібно починати. Я впевнений, що ви не зубастий веб-програміст, а тільки початківець в справі створення сайтів Рівне. А якщо це так, то вам потрібно щось просте. А в тому ж Joomla ви не зможете розібратися так швидко. І знову ж таки, зрозумійте мене правильно, це не Joomla поганий, мова про те, що краще підходить для новачка.

Отже, Wordpress однозначно можна порекомендувати починаючому користувачеві. До речі, ще й тому, що на нашому сайті ви можете знайти докладні навчальні уроки по цій системі. Ось, наприклад, список плагінів, завдяки яким ви зможете реалізувати повноцінний блог, а тут ви можете пройти пару уроків з управління двигуном, які навчать вас багатьом цікавим фішках. Підходить цей безкоштовний движок для сайту-візитки, блогу і навіть інтернет-магазину.

Основна суть моєї сьогоднішній статті в тому, щоб донести до вас таку інформацію: серед безкоштовних CMS дуже багато якісних. А якщо ви новачок, то вибирайте WordPress, – це найкращий варіант для того, щоб ознайомитися зі світом сайтобудівництва. А же на цьому прощаюся з вами.

Іван ЛАГІЄЦЬ.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)