Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №16 (69)

ВИЗОВЫЙ ОТДЕЛ


Подання заяв на отримання німецьких віз

Посольство Федеративної Республіки Німеччина прагне зекономити всім відвідувачам, які бажають подати заяву на отримання німецької візи, час довгого та непередбачуваного очікування. Для забезпечення цього посольством була введена система призначення термінів для подання документів всіма відвідувачами із запрошеннями від приватних осіб та відвідувачами, які подорожують у службових справах і не користуються особливим порядком оформлення віз.

22/4/2001

У рамках цієї системи подання заяв на отримання віз відбувається таким чином.

1. ПРИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНУ

Заявник подає дві копії ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта (сторінка з даними про особу), а також копію запрошення. Потім йому призначається конкретний термін, а також повідомляється про передбачуваний збір, що необхідно сплатити. Після цього він сплачує суму згаданого збору та отримує касовий чек. Призначення терміну відбувається з понеділка до четверга (з 8:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:00 години), та у п'ятницю (з 8:00 до 12:00 та з 13:00 до 14:00 години).

Під час призначення терміну заявник може бути представлений іншою особою.

2. ПОДАННЯ АНКЕТ

У призначений день заявник особисто звертається до посольства, подаючи всі необхідні візові документи у попередньо вказане вікно. Якщо всі документи в порядку, то анкета приймається, а заявнику видається талон на отримання паспорта, на якому вказана дата отримання.

Якщо заявник не має всіх необхідних документів, його звернення відхиляється і він мусить потурбуватися про призначення нового терміну.

3. ВИДАЧА ПАСПОРТІВ ІЗ ВІЗАМИ

Як правило, наступного робочого дня заявник може отримати паспорт, подаючи талон на отримання паспорта. Паспорти, які були подані тільки у другий половині дня, будуть готові, як правило, також у другій половині наступного дня.

Видача паспортів відбувається з понеділка до четверга (з 8:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:30 години), та у п'ятницю (з 8:00 до 12:00 та з 13:00 до 14:30 години). Під час видачі паспортів заявник може бути представлений іншою особою.

З питань нової системи призначення терміну подання заяв на отримання віз співробітники візового відділу готові відповісти за телефоном: (044) 246-99-74 або факсом: (044) 216-23-89.

_ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)