Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №19 (681)

УЧЕБА


Вчити іноземні мови ніколи не пізно!

Англійська мова на даний момент є рідною для більш ніж чотирьохсот мільйонів людей. Це рідна мова дванадцяти націй і офіційна мова сорока країн світу, таких як Великобританія, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Мальта та інших. Немає мови, яка краще б підійшла для ролі міжнародної, тому не дивно, що англійська – одна з шести офіційних та робочих мов ООН.

26/5/2016

Англійська так популярна, тому що вона стала мовою бізнесу і науки, політиків і дипломатів, спортсменів і музикантів. Її легше вчити, ніж будь-яку іншу мову світу. Про це стверджують і фахівці Перших Київських курсів іноземних мов, що використовують у своїй практиці сучасні світові методики для вивчення англійської мови у Києві – детальніше kursymov.com.

Англійська стає універсальною мовою, домінуючою в торгівлі, технологіях та засобах масової інформації. Так само популярності цієї мови сприяла колишня колоніальна політика Великобританії. Адже завдяки цьому англійська поширилася на таких континентах, як Азія, Америка та Австралія.

Якщо людина зацікавлена наукою, медициною чи літературою, вона завжди зможе прочитати останні доповіді англійською і дізнатися найсвіжішу інформацію по своєму фаху. Коли знаєш іноземну мову, ти можеш дивитися фільми, слухати іноземну музику і читати твори англійських письменників в оригіналі. Більш того – знання цієї мови безперечно корисно у подорожах.

Всі знають, що англомовні співробітники знаходять роботу легше і швидше. Вивчення іноземних мов розвиває комунікативні навички. Ще краще вчити англійську, спілкуючись з носіями мови. Таке спілкування робить людей більш товариськими, відкритими. Тому головне тут – бажання.

Тож якщо ви коли-небудь займалися вивченням іноземної мови в школі, університеті чи може на якихось курсах, то зараз саме час підвищувати планку. Якраз для цього підійдуть ефективні методики викладання, що пропонуються фахівцями ліцензованого освітнього закладу «Перші Київські курси іноземних мов у місті Києві». Тут ви зможете організувати вивчення іноземних мов у зручний для себе час, а досвід професійних викладачів допоможе отримати свідоцтво європейського зразка.

Сьогодні вивчення іноземних мов доступно і дітям, і дорослим. Зазвичай люди, які змогли освоїти розмовну і письмову англійську мову, легко розбираються в складній технічній документації, читають договори та контракти «з листа», не потребуючи додаткового перекладу. Тому не дивно, що на курси іноземних мов своїх фахівців відправляють багато компанії, - для отримання ними базових знань, або ж їх поглиблення, для подальшого застосування в якій-небудь сфері діяльності фірми. Адже знання англійської мови для ведення бізнесу є конче необхідним. Це дозволяє відправляти фахівців на іноземні конференції та форуми, де європейські колеги поділяються досвідом роботи в тій чи іншій сфері.

За матеріалами http://kursymov.com/kyyiv







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)