Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №04 (440)

ВИЗОВЫЙ ОТДЕЛ


Попередження про можливе шахрайство із пропозиціями працевлаштування у Великій Британії

Візовий відділ Посольства Великої Британії в Україні нещодавно отримав декілька запитів від громадян України, які повідомляють про отримання незатребуваних пропозицій працевлаштування у Великій Британії.

17/4/2009

Наприклад, незатребувані пропозиції працевлаштування, отримані нібито від компанії Petrуleos de Venezuela S.A. (PDVSA), вважаються підозрілими.

Повідомлення від осіб, які видають себе за співробітників контактного центру Британської служби кордонів та імміграції (Customer Contact Centre, UK Border Agency) та нібито діють від імені роботодавця і вимагають здійснення грошових переказів до Великої Британії, слід вважати шахрайством.

Служба кордонів та імміграції Великої Британії наразі розслідує ці випадки.

Посольство Великої Британії в Україні звертає вашу увагу на те, що:

 • Служба кордонів та імміграції Великої Британії не зв'язується із потенційними заявниками на отримання робочої візи, що перебувають поза межами Великої Британії, з метою стягнення візових зборів.

 • Служба кордонів та імміграції Великої Британії не співпрацює із потенційними роботодавцями з метою сприяння отриманню дозволу на роботу (work permit) або для здійснення візової підтримки заяв від кандидатів на заміщення вакантних посад.

 • Служба кордонів та імміграції Великої Британії у жодному разі не вимагатиме сплати візового збору у вигляді грошового переказу до Великої Британії на ім'я окремого співробітника Служби кордонів та імміграції.

 • Служба кордонів та імміграції Великої Британії радить усім громадянам, які отримують неофіційні пропозиції працевлаштування, ставитись до них із обережністю.

  Ми радимо усім, кого цікавить подорож до Великої Британії, навчання або працевлаштування, звертатися за інформацією на офіційний сайт Служби кордонів та імміграції Великої Британії – www.ukba.homeoffice.gov.uk  ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
  Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

  В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
  Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

  ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
  Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


 • ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

  «Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


  E-mail: info@zagranitsa.info
  © «Заграниця» (1999-2024)