Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №19 (431)

ЭМИГРАЦИЯ


Американська візова лотерея DV-2010

Відповіді на типові питання щодо процедури реєстрації у програмі DV-2010.

10/10/2008

1. Що означають терміни «виходець», «бути приписаним до країни»? Чи можлива ситуація, за якої особа, яка не народилася у країні, що допускається до розіграшу DV, може подати заявку на участь у програмі?

– Як правило, під «вихідцем» з певної країни мають на увазі людину, яка народилася у цій країні, незалежно від її громадянства та від того, у якій країні вона проживає зараз (країни з переліку Offshore також входять в цей перелік). Але в імміграційній процедурі відповідно до положень Розділу 202(b) Акту про імміграцію та громадянство термін «виходець» може застосовуватися також до осіб, які мають підстави вважатися «приписаними» до країн, відмінних від тих, де вони народилися.

Наприклад, якщо головний претендент народився у країні, яка не допускається до участі у Програмі DV у поточному році, він може «приписатися» до країни, у якій народилася/народився його дружина/чоловік. Проте у цьому випадку претендент зможе отримати DV-1 лише тоді, коли його дружина/чоловік також матиме дозвіл на імміграцію у США і отримає DV-2, причому обоє повинні виїхати до Сполучених Штатів за своїми диверсифікаційними візами одночасно. Так само неповнолітня дитина може бути «приписаною» до країни, у якій народився один з її батьків.

І, нарешті, кожен претендент, який народився в країні, яка у поточному році не охоплюється Програмою DV, може «приписатися» до країни, в якій народився один з його батьків, якщо жоден з них не був постійним мешканцем тієї країни, де народився претендент. Загалом людина не вважається мешканцем країни, у якій вона не народилася і не була законним чином натуралізована, якщо вона тимчасово відвідує цю країну, або перебуває на її території у бізнесових чи професійних справах за дорученням організації, в якій вона працює, або уряду своєї країни.

Претендент, який наполягає на зміні «приписки», повинен надати відповідну інформацію у своїй реєстраційній заявці (пункт 6). Увага: заявка може бути дискваліфікована, якщо під час її заповнення, претендент обере невірну країну, тобто країну, до якої він не може «приписатися».

2. Чи матимуть місце цього року зміни у процедурі подання заявки про реєстрацію учасників розіграшу диверсифікаційних віз, і чи не висуваються нові вимоги до претендентів?

- У DV-2010 ви можете перевірити статус вашої заявки, користуючись інформацією сторінки-підтвердження. Оскільки ця інформація буде надана вам лише один раз, при поданні заявки вам необхідно роздрукувати або записати інформацію зі сторінки-підтвердження для подальшого користування. Якщо ви втратите цю інформацію, але будете обрані переможцем, вам у будь-якому випадку буде надіслано лист-повідомлення про виграш з Консульського центру Кентуккі. Якщо ви не виграли, ви не отримаєте жодного додаткового повідомлення про це. Однак ви зможете перевірити цей факт через Інтернет, скориставшись інформацією сторінки-підтвердження.

У програмі DV-2010 вимоги до фотокартки було збільшено до 600х600 пікселів. Старі фотокартки, які ви використовували у попередніх розіграшах лотереї, не можна використовувати у DV-2010. У розіграші DV-2010 можна подавати лише кольорові фотокартки, чорно-білі фотокартки надавати не можна.

3. Потрібні фотокартки та підписи всіх членів сім’ї, чи лише тієї особи, яка подає заявку?

- Для електронної реєстраційної форми підписи не потрібні. Необхідно надавати нещодавно зроблені окремі фотокартки особи, яка подає заявку, її чоловіка/дружини та всіх їх дітей віком до 21 року. Групові та сімейні фотокартки не прийматимуться. Уточніть інформацію щодо вимог, які висуваються до фотокарток, в інструкції.

4. Чому вихідці з деяких країн не можуть брати участі у програмі диверсифікації?

- Диверсифікаційні візи розігруються з метою розширення імміграційних можливостей для мешканців країн, які не надсилають до Сполучених Штатів великої кількості іммігрантів. Закон вимагає, щоб диверсифікаційні візи не надавалися вихідцям країн з високим рівнем імміграції до США. Останні визначаються законом як країни, звідки за сімейними та робочими візами до Сполучених Штатів іммігрувало понад 50 тис. осіб за попередні п’ять років. Щороку Служба імміграції та громадянства США уточнює кількість іммігрантів, які в’їхали до США за сімейними та робочими візами впродовж останніх п’яти років, аби з’ясувати, вихідці з яких країн не повинні охоплюватися щорічною лотереєю з розіграшу диверсифікаційних віз. Оскільки аналіз проводиться по кожній країні окремо перед кожним реєстраційним періодом Програми, перелік країн, вихідці з яких не беруть участі у розіграші диверсифікаційних віз, з року в рік може змінюватися.

5. Які кількісні обмеження вводяться для DV-2010?

- За законом у рамках Програми імміграційної диверсифікації США відібраним у її перебігу особам щороку надається щонайбільше 55 тис. віз на постійне проживання. Проте Актом про врегулювання у Нікарагуа та допомогу країнам Центральної Америки (ВНДКЦА), ухваленим Конгресом США у листопаді 1997 року, передбачається, що, починаючи з розіграшу 1999 року впродовж невизначеного терміну 5 тис. з 55 тис. віз, які виділятимуться щороку для Програми DV, будуть використовуватися у Програмі ВНДКЦА. Фактичне зменшення кількості віз для Програми імміграційної диверсифікації вперше мало місце у програмі DV-2000, і у DV-2010 цей порядок залишатиметься в силі.

6. Які регіональні обмеження матимуть місце у програмі диверсифікаційних іміграційних віз у 2010 році?

- Служба імміграції та громадянства США визначає регіональні обмеження на кожен рік згідно формули, наведеної у Розділі 203(с) Акту про громадянство та імміграцію (АІГ). Інформація про регіональні обмеження кількості віз буде оприлюднена, як тільки завершать всі необхідні розрахунки.

7. Коли прийматимуться заявки на участь у Програмі DV-2010?

- Заявки на участь у розіграші DV-2010 прийматимуться протягом реєстраційного періоду. Щороку впродовж реєстраційного періоду заявки на участь у Програмі подають мільйони людей. Величезна кількість заявок обумовлює колосальні обсяги роботи з відбору претендентів, які виграють, та обробки їх документів. Трьохмісячний (протягом жовтня, листопада і грудня) реєстраційний період дасть достатньо часу, аби вчасно сповістити претендентів про виграш. Це також дасть можливість претендентам і нашим посольствам та консульствам підготувати і обробити анкети для отримання віз. Аплікантам радять надсилати свої заявки якомога раніше протягом реєстраційного періоду. Підвищений попит наприкінці реєстраційного періоду може значно сповільнити роботу системи. Жодна заявка не буде прийнята після 12:00 години за Східним стандартним часом у понеділок 1 грудня 2008 року.

8. Чи можуть особи, які перебувають у США взяти участь у програмі?

- Так, претендент може перебувати як у США, так і в іншій країні, і заявку можна буде надіслати як зі Сполучених Штатів, так і з будь-якої іншої країни.

9. Чи повинен претендент заповнювати і надсилати лише одну заявку протягом щорічного реєстраційного періоду програми DV?

- Так, закон дозволяє подавати кожній особі лише по одній заявці впродовж кожного реєстраційного періоду. Претенденти, від імені яких буде надіслано більше однієї заявки, будуть дискваліфіковані. Державний департамент застосовуватиме найдосконаліші технології та інші засоби, щоб виявити осіб, які надсилатимуть більше однієї заявки протягом одного реєстраційного періоду. Претендентів, які надішлють більше однієї заявки, буде дискваліфіковано, а інформація про них буде постійно зберігатися у Державному департаменті. Претендентам дозволяється подавати заявку щороку під час встановленого реєстраційного періоду.

10. Чи можуть чоловік і дружина подавати заявки окремо один від одного?

- Так, чоловік і дружина можуть подати по одній заявці, якщо вони відповідають вимогам, що висуваються до потенційних іммігрантів. Якщо один з них виграє у лотереї, другий отримує статус близького родича.

11. Про кого з членів сім’ї я повинен надати інформацію у своїй реєстраційній формі?

- У своїй заявці ви повинні надати інформацію про вашу/вашого дружину/чоловіка та всіх дітей віком до 21 року, які не перебувають у шлюбі, за винятком дітей, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах. Ви повинні надати інформацію про дружину/чоловіка навіть у тому разі, якщо ви з нею/з ним не живете разом. Якщо ви розлучені або офіційно проживаєте окремо (існує письмова домовленість, засвідчена судом, або судове рішення), вам не потрібно згадувати в анкеті вашу колишню/колишнього дружину/чоловіка. ви повинні надати відомості про ВСІХ ваших дітей віком до 21 року, які не перебувають у шлюбі на момент подання вашої електронної заявки на участь у DV, як рідних, так і дітей вашої/вашого дружини/чоловіка від попереднього шлюбу та дітей, всиновлених у встановленому законодавством вашої країни порядку. Ця вимога не поширюється лише на дітей, які вже є громадянами США або мають право на постійне проживання у Сполучених Штатах. До переліку дітей повинні увійти всі діти віком до 21 року, навіть якщо вони не проживають разом з вами, і ви не маєте наміру звертатися за диверсифікаційними візами для них.

Той факт, що ви перелічили членів своєї родини у вашій заявці, не означає, що всі вони повинні будуть вирушити до США разом із вами. Вони можуть і залишитися на батьківщині. Проте, якщо ви при оформленні візи внесете до переліку осіб, які перебувають на вашому утриманні, імена тих, кого ви не згадали у реєстраційній заявці, вашу справу буде анульовано. (Це положення стосується лише тих осіб, які були на утриманні під час подачі реєстраційної заявки, і не поширюється на тих, хто перейшов на ваше утримання у пізніший час). Ваша дружина/чоловік може подати окрему заявку, навіть якщо відомості про неї/нього були внесені вами до реєстраційної заявки, за умови, що ви обоє надасте вичерпну інформацію про членів вашої родини, які перебувають на вашому утриманні.

12. Чи обов’язково претендентові заповнювати свою заявку власноруч, і чи не може інша особа виступати від його імені та за його дорученням?

- Претенденти можуть заповнювати і надсилати свої заявки власноруч, проте це за них можуть зробити і інші особи. Незалежно від того, була заявка заповнена самим претендентом, чи йому допомагав адвокат, товариш, родич тощо, від імені кожної особи повинна надійти лише одна заявка. Якщо заявка виявиться виграшною, претендентові буде вислано поштою відповідне повідомлення лише на адресу, зазначену у заявці.

13. Які вимоги висуваються до освіти та професійної підготовки претендента?

- Закон і нормативні акти вимагають, щоб кожен претендент мав щонайменше закінчену середню освіту чи її еквівалент, або впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки. Під «середньою освітою або її еквівалентом» мається на увазі успішне закінчення дванадцятирічного курсу початкової та середньої школи у Сполучених Штатах або успішне офіційно підтверджене закінчення в іншій країні курсу початкової та середньої освіти, що прирівнюється до курсу середньої школи у США. Документальне підтвердження освіти або професійного стажу не потрібно прикріплювати до реєстраційної заявки, але його необхідно буде надати працівникові консульства під час співбесіди на отримання візи. Для того, щоб визначити, чи відповідає рівень освіти або професійної підготовки встановленим вимогам, можна скористатися базою даних Міністерства праці США O*Net OnLine.

14. Як відбиратимуться виграшні заявки?

- У Консульському центрі Кентуккі всім надісланим з кожного регіону заявкам буде присвоєно індивідуальні номери. По закінченню реєстраційного періоду комп’ютер навмання відбере виграшні заявки з-поміж заявок, надісланих з різних географічних регіонів. У межах кожного регіону перша випадковим чином відібрана заявка відповідатиме першій зареєстрованій справі про оформлення візи, друга заявка – другій справі і так далі. Всі заявки матимуть однаковий шанс на відбір у межах кожного регіону. Коли заявку буде відібрано, претендентові буде вислано відповідне повідомлення з Консульського центру Кентуккі, яке міститиме інструкції щодо порядку подальшого звернення по візу. Консульський центр Кентуккі продовжуватиме обробку справ доти, доки всі особи, заявки яких виявилися виграшними, не отримають повідомлення про необхідність звернутися до консульств США з метою отримання віз, або доти, доки всі, хто може це зробити, не звернуться до Служби імміграції та громадянства та США для того, щоб змінити свій статус.

Увага: повідомлення про виграш НЕ надсилатимуться електронною поштою. Надіслані електронні повідомлення про виграш не є легітимними.

15. Чи можуть учасники лотереї змінити свій статус у США?

- Так, за умови, якщо вони мають право на зміну свого статусу за іншими критеріями, передбаченими Розділом 245 Акту про імміграцію та громадянство (АІГ). Претенденти, які фізично перебувають у США, можуть звернутися до Служби імміграції та громадянства (СІГ США) з проханням змінити їх статус на статус постійного мешканця. Претенденти повинні мати на увазі, що СІГ США повинна встигнути закінчити розгляд їх справ разом зі справами їх близьких родичів, які перебувають за межами США, до 30 вересня 2010 року, оскільки саме цього дня закінчується термін проведення програми DV-2010. Візи для програми DV-2010 після 24-ї години 30 вересня 2010 року не видаватимуться за жодних обставин.

16. Чи будуть надсилатися повідомлення претендентам, заявки яких виявляться невиграшними?

- Починаючи з DV-2010, усі учасники, включаючи тих, хто НЕ обраний переможцем, зможуть перевірити статус своїх заявок користуючись веб-сайтом DV і перевірити, чи була їх заявка відібрана виграшною. Учасники розіграшу повинні зберігати свою сторінку-підтвердження з моменту подання заявки (02/10/2008 – 01/12/2008) до того часу, як вони зможуть перевірити статус своєї заявки в режимі on-line. Інформація про статус заявки DV-2010 буде доступною з 1 липня 2009 року до 30 червня 2010 року. Усі листи-повідомлення надсилаються на адресу, зазначену у заявці, протягом п’яти-семи місяців з моменту завершення процесу подання заявок.

17. Скільки претендентів буде відібрано?

- Для розіграшу у Програмі DV-2010 виділено 50 тис. віз, але насправді кількість відібраних заявок буде більшою. Оскільки ймовірно, що не всі з перших 50 тис. відібраних претендентів отримають візи чи звернуться по візи, у Консульському центрі Кентуккі буде відібрано більше, ніж 50 тис. заявок, аби видати всі виділені для програми диверсифікаційні візи. Водночас це означає, що віз вистачить не для всіх претендентів, чиї заявки будуть відібрані одразу після розіграшу. Всі відібрані претенденти будуть поінформовані про їх місця у списку. Співбесіди з відібраними у DV-2010 претендентами розпочнуться на початку жовтня 2009 року. Консульський центр Кентуккі розішле листи, у яких повідомить про дату і час співбесіди з претендентом, за 4-6 тижнів до запланованих співбесід із працівниками консульств. Візи, якщо їх кількість буде достатньою, видаватимуться кожного місяця тим претендентам, які будуть готові їх отримати протягом цього місяця. Як тільки 50 тис. диверсифікаційних віз буде видано, річна програма завершиться. В принципі кількість віз може виявитися вичерпаною ще до початку вересня 2010 року, а тому відібраним претендентам не потрібно зволікати з оформленням документів, необхідних для отримання візи. Випадковий відбір вашої заявки, здійснений комп’ютером у Консульському центрі Кентуккі, не дає гарантії, що ви отримаєте візу. Для того, щоб отримати візу, потрібно мати відповідні кваліфікації.

18. Чи встановлено мінімальний вік для учасників програми DV?

- Мінімальний вік для претендентів не встановлюється, але вимоги щодо закінчення середньої школи та професійної підготовки на час подання заявки, які висуваються до кожного головного претендента, практично не дають можливості взяти участь у лотереї особам віком до 18 років.

19. Чи потрібно платити за участь у програмі DV?

- За подання заявки платити не потрібно. З тих претендентів, заявки яких будуть відібрані, і справи яких будуть розглядатися у консульських відділах, стягуватиметься збір за обробку документів та оформлення диверсифікаційних віз. Претенденти на отримання диверсифікаційних віз, як і інші іммігранти, повинні також сплатити консульський збір в установленому порядку у момент звернення по візи. Детальна інформація про розміри цих зборів буде міститися в інструкції, яка розсилатиметься Консульським центром Кентуккі усім відібраним претендентам.

20. Чи можуть претенденти на DV розраховувати на пом’якшення обмежень, які унеможливлюють надання їм візи?

- Ні. На претендентів поширюються всі ті обмеження відносно надання їм імміграційних віз, що наводяться в Акті про імміграцію та громадянство. Не існує жодних спеціальних положень щодо зняття обмежень, які унеможливлюють надання віз, окрім передбачених цим Актом.

21. Чи можуть особи, які вже звернулися по імміграційні візи інших категорій, брати участь у програмі DV?

- Так, цим особами дозволяється брати участь у програмі DV.

22. Впродовж якого часу відібрані претенденти мають право звертатися по візи, виділені для програми DV?

- Особи, відібрані під час лотереї DV-2010, мають право звертатися по візи лише протягом 2010 фіскального року, тобто з 1 жовтня 2009 року по 30 вересня 2010 року. Претенденти повинні отримати диверсифікаційні візи або змінити свій статус до кінця фіскального року, тобто до 30 вересня 2010 року. Для тих осіб, які були відібрані, але не отримали своїх віз протягом 2010 фіскального року, на наступний рік право на отримання DV не переноситься. Аналогічно дружина/чоловік та діти, яким надається статус близьких родичів під час реєстрації для участі у розіграші DV-2010, можуть отримати свої диверсифікаційні візи лише з жовтня 2009 року по вересень 2010 року. Претенденти, які подають заявки на участь у програмі DV з-поза меж Сполучених Штатів, отримають виклик на співбесіду з Консульського центру Кентуккі за 4-6 тижнів до запланованої дати співбесіди.

23. Що відбувається із DV-справою у випадку смерті переможця розіграшу?

- У випадку смерті переможця розіграшу справа автоматично анулюється. Дружина/чоловік/діти не можуть претендувати на отримання DV візи по цій заявці.

24. Коли електронна реєстраційна форма стане доступною он-лайн?

- Електронна форма заявки буде доступна з 12:00 години за Східним літнім часом(GMT-4) 2 жовтня 2008 року до 12:00 години за Східним стандартним часом(GMT-5) 1 грудня 2008 року.

25. Чи зможу я завантажити та зберегти електронну форму заявки у комп’ютері і потім заповнити її?

- Ні, ви не зможете зберегти форму у іншій програмі для заповнення і подачі пізніше. Електронна форма заявки на участь є тільки веб-формою. Така форма є більш «універсальною», ніж форми для word процесора. До того ж, існує вимога, згідно якої інформація має бути заповнена та надана у режимі онлайн.

26. Якщо у мене немає сканера, чи можу я надіслати мої фотокартки моєму родичу у США, щоб він їх відсканував, зберіг на дискеті та надіслав мені дискету поштою?

- Так, ви можете діяти таким чином, якщо фотокартка відповідає вимогам, наданим у інструкції, і надати цю фотокартку в електронному вигляді разом із аплікаційною електронною формою. Аплікант повинен мати сканований фото файл на час заповнення електронної форми-заявки. Фотокартка не може бути надіслана окремо від електронної заявки. Тільки одна електронна заявка може бути надана на одну особу або одною особою. Декілька подань призведуть до дискваліфікації заявки на дану особу у DV-2010. Повна заявка (фото та аплікаційна форма) можуть бути надіслані з території США.

27. Чи можна зберегти аплікаційну форму таким чином, щоб заповнити частину, а потім повернутися і заповнити решту?

- Ні, цього не можна робити. Електронна форма заявки на участь у DV розроблена таким чином, щоб її можна було заповнити та подати одразу. Але, враховуючи те, що форма складається з двох частин, та через можливі перешкоди на лінії та затримки, Електронна DV-система розроблена таким чином, що між завантаженням форми та отриманням заявки на веб-сайт DV після її подачі он-лайн надано 60 хвилин. Якщо по закінченню 60-хвилинного терміну заявка не була електронно отримана, інформація, що була подана до цього часу знищується. Це зроблено для того, щоб повністю заповнена форма не була сприйнята як дублікат попередньої недозаповненої форми.

28. Якщо подані цифрові графічні файли не відповідають специфікаціям, процедура свідчить, що система автоматично не прийме електронну реєстраційну форму заявки та повідомить про це апліканта. Чи означає це, що я зможу подати нову заявку?

- Так, ви зможете подати нову заявку. У зв’язку з тим, що заявку було автоматично відхилено, вона не розглядається як надана на Е-ДВ веб-сайт. Вона не рахується як подана заявка і підтвердження отриманої заявки не надсилається. Якщо виникають проблеми з надісланими цифровими фотокартками, тому що вони не відповідають вимогам, вони автоматично не приймаються веб-сайтом. У той же час, термін, за який таке повідомлення дійде до апліканта, важко уявити, виходячи із самої природи Інтернету. Якщо аплікант може вирішити проблеми та надіслати першу та другу частини протягом години, тоді проблема знімається. У іншому випадку треба починати процес подачі спочатку. Аплікант може намагатися надіслати форму стільки разів, скільки йому потрібно, щоб повністю заповнена форма була отримана і надіслано підтвердження. Однак, якщо ви отримаєте підтвердження подачі заявки, повторно подавати її не потрібно.

29. Чи буде електронна форма, що підтверджує отримання надісланої повністю заповненої заявки, надіслана зразу ж після подачі заявки?

- Відповідь з веб-сайту про отримання заповненої заявки надсилається апліканту одразу, але скільки часу займає передача повідомлення та отримання його аплікантом, залежить від дії Інтернету. Якщо після того, як ви натиснули клавішу «Submit», ви не отримали відповіді протягом тривалого часу, натисніть «Submit» ще раз. Е-ДВ система нормально відреагує на те, що «Submit» натиснуто ще раз, так як підтвердження не було отримано. Аплікант може намагатися надіслати форму стільки разів, скільки йому потрібно, щоб повністю заповнена форма була отримана і надіслано підтвердження.

30. Як я можу перевірити, що отримане повідомлення про виграш є справжнім? Як я можу підтвердити, що я дійсно виграв у розіграші лотереї?

- Зберігайте вашу сторінку-підтвердження. Вам вона знадобиться, щоб перевірити статус вашої заявки на офіційному веб-сайті DV після того, як ви її подасте (як правило, можна перевіряти у березні). Якщо ви втратите інформацію зі сторінки-підтвердження, ви не зможете перевірити статус вашої заявки самостійно, і ми не надішлемо вам цю сторінку повторно.

Якщо ваша заявка виявиться виграшною, ви також отримаєте лист звичайною поштою на адресу, зазначену у вашій електронній заявці, із Консульського центру в Кентуккі у період із травня по липень 2009 року. Повідомлення отримають лише переможці. Особи, заявки яких не виявилися виграшними, можуть перевірити статус своїх заявок на офіційному сайті DV, скориставшись інформацією сторінки-підтвердження. Однак жодного іншого додаткового повідомлення електронною або звичайною поштою їм надіслано не буде. Ми НЕ надсилатимемо вам сторінку-підтвердження повторно. Дізнатися про те, що ви стали переможцем, ви зможете, лише отримавши від нас офіційного листа звичайною поштою.

Посольства і консульства США не матимуть змоги надати список відібраних претендентів.

Консульський центр Кентуккі (КЦК) надішле листи-повідомлення переможцям, що містять інструкції щодо процедури отримання візи. В інструкціях вказано, що апліканти сплачують візовий збір особисто лише в Посольстві або консульстві США у день співбесіди. Касир Консульського відділу або консульський офіцер одразу видасть аплікантові квитанцію про сплату. Не надсилайте гроші поштою, через Western Union чи будь-яку іншу службу доставки.

Заявки на участь у DV-2010 потрібно подати у електронному вигляді на офіційному урядовому сайті DV лотереї www.dvlottery.state.gov.

КЦК надішле повідомлення лише переможцям лотереї. Співробітники КЦК, консульські офіцери або інші уповноважені Урядом США особи ніколи не надсилають повідомлення переможцям лотереї електронною поштою і не планують цього робити в Програмі DV-2010.

Візовий відділ Держдепартаменту США повідомляє громадян, що ознакою адреси офіційних урядових веб-сайтів є закінчення «.gov». Багато інших неурядових веб-сайтів (наприклад, ті, що закінчуються на «.com», «.org», або «.net») часто надають достовірну та корисну інформацію з імміграційних питань, а також з питань оформлення візи. Проте незалежно від змісту неурядових сайтів, Держдепартамент не несе відповідальності за інформацію, представлену на них.

Деякі веб-сайти, що видають себе за офіційні, вводять цим самим користувачів в оману, надсилаючи їм повідомлення електронною поштою та пропонуючи свої послуги. Зокрема, у вас можуть вимагати гроші за послуги, які є безкоштовними на офіційних веб-сайтах (Держдепартаменту або посольств за кордоном), такі як анкети та інформація щодо імміграційних процедур. Крім того, як спроба отримати від вас гроші обманним шляхом, через такі неофіційні веб-сайти від вас можуть вимагати оплату послуг, яких ви не отримаєте, включаючи візові збори. Якщо ви надішлете гроші за однією з вищевказаних шахрайських схем, ви ніколи вже не зможете їх повернути. Також слід бути обережними і не надсилати будь-яку особисту інформацію, яка теж може бути використана з метою електронного шахрайства.

31. Як я можу повідомити про факти шахрайства через Інтернет та небажані електронні повідомлення?

- Якщо ви хочете звернутися зі скаргою на вищевказані дії – зайдіть на сторінку Федеральної комісії з питань торгівлі http://www.econsumer.gov/english/, спільно розроблену агенціями з питань захисту прав споживачів з 17 країн, або зверніться до Центру розгляду скарг на протиправні дії в Інтернеті при ФБР, або до Центру скарг на Інтернет-злочини (IC3). Подати скаргу на небажані повідомлення можна через веб-сайт Міністерства юстиції.

32. Якщо я успішно отримаю візу через програму DV, чи допоможе мені уряд США придбати авіаквитки, надасть допомогу у пошуку оренди місця проживання та роботи, надасть медичну допомогу чи будь-які субсидії, поки я повністю не влаштуюсь?

- Ні, апліканти, які отримують візи DV, не отримують ніякої допомоги, такої як кошти на авіаквитки, оренда місця проживання чи субсидії. Якщо вас обрано для отримання візи DV, перед тим, як візу може бути видано, ви повинні будете надати докази того, що ви не станете державним утриманцем у США. Таким доказом може бути комбінація з вашого персонального майна, свідоцтва про підтримку, форми I-134 від родича чи друга, який проживає у США або/чи пропозиції від роботодавця зі США.

Інформація «Заграницы» за матеріалами Державного департаменту США.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)