Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №24 (181) Великобритания

ВИЗОВЫЙ ОТДЕЛ


Отримання віз Великої Британії

Усім громадянам України необхiдно мати дійсну вiзу для подорожі до Великобританії. Усі заяви на отримання візи повинні подаватися разом із закордонним паспортом, двома новими фотографіями паспортного зразка та заповненою анкетою, яку можна отримати безкоштовно у візовому вiддiлi. Візовий збiр за подачу документів на отримання стандартної вiзи відвідувача коштує 36 фунтiв (324 грн.). Ця вiза дозволяє в’їхати до Великобританії будь-яку кількість разiв у межах шістьох мiсяцiв, терміну дiї вiзи. Вiзовий збiр сплачується під час подачі документiв у гривнях. Візовий збiр не повертається. Заяву на отримання вiзи можна подати одним з наступних способів.

20/6/2003

Власноруч з 9:00 до 12:00 з понедiлка по четвер

Кожен, хто подає заяву, повинен знати, що в перiоди подання максимальної кiлькостi заяв, можуть утворюватися досить великi черги, i немає гарантiї, що всi, хто бажає подати заяву, зможуть зробити це того ж дня.

Усi заяви на отримання вiз розглядаються того ж дня вiдповiдальним спiвробiтником вiзового вiддiлу. Відділ намагається виносити рiшення щодо надання вiзи того ж дня. Відповідальністю тих, хто подає заяву на отримання візи, є до подачі анкети пересвідчитися, що її правильно заповнено.

Особи, якi подають заяви на отримання вiзи, повиннi знати, що вони можуть бути запрошенi на спiвбесiду. Очiкування черги на спiвбесiду може тривати кiлька тижнiв, тому подавати заяву бажано заздалегiдь.

Через схему прискореного обслуговування по п’ятницях з 9:00 до 12:00

Для обслуговування за цiєю схемою ви ви повинні відповідати критерiям, що наведені нижче. Щоб подати заяву на отримання вiзи за цiєю схемою, ви повиннi заповнити форму та анкету IМ2А. Апліканти, які не відповідають критеріям обслуговування за цією схемою, не будуть допущені до вiзового вiддiлу по п’ятницях. Використання схеми прискореного обслуговування не обов’язкове для тих, хто відповідає її критеріям.

Особи, які відповідають одному з критеріїв, зазначених нижче, і яким в минулому не було відмовлено у візі до Великобританії, можуть подавати анкети на отримання візи щоп’ятниці з 09:00 до 12:00 ранку. Вам повідомлять, коли необхідно повернутися до візового відділу для отримання паспорту з візою, або вам призначать дату співбесіди. Дана схема застосовується до всіх, хто відповідає наступним критеріям:

  • Ви раніше вже подорожували до Великої Британії протягом останніх 10 років і дотримувались всіх імміграційних правил (надайте підтвердження цьому).
  • Ви раніше вже подорожували до США/Австралії/Нової Зеландії/Канади протягом останніх 10 років і дотримувались всіх імміграційних правил (надайте підтвердження цьому).
  • Вам більше 65 років.
  • Ви входите до складу організованої групи, яка їде на якусь певну подію (наприклад, музична група подорожує на фестиваль). Ця категорія не застосовується до туристичних або студентських груп.
  • Ви дружина/чоловік/матеріально залежний родич людини, яка має багаторазову візу до Великої Британії на термін більше, ніж 6 місяців, або ви дружина/чоловік/матеріально залежний родич громадянина Великої Британії, що проживає в Україні.
  • Ви постійно проживаєте у Великій Британії і повертаєтесь до неї.
  • Ви урядовий службовець, який їде до Великобританії по офіційним справам.
  • Ви дипломат.
  • Вашим спонсором є Британська Рада або ви студент за програмою Сhevening.
  • Ви член екіпажа літака.

Призначення часу подачi документiв електронною поштою

Обмежена кiлькiсть мiсць для подачi документiв пропонується з понедiлка по четвер для тих, хто замовляє дату та час подачi документiв електронною поштою. Попит на місця за цією схемою може перевищити кiлькiсть наявних мiсць. Тому тi, хто використовують цю схему, можуть бути поінформовані, що вiльних мiсць немає. Тiльки тим, хто отримає вiдповiдь з iнформацiєю про дату та час, коли вони можуть вiдвiдати вiзовий вiддiл, буде дозволено увiйти до нього.

Замовлення дати та часу подачi документiв має мiстити наступну iнформацiю: прiзвище, iм’я, дату народження, нацiональнiсть, номер паспорта, передбачувану дату подорожi, адресу в Українi. Надсилати замовлення можна за електронною адресою: VisaInterviews.Kiev@fco.gov.uk

Через систему «бiзнес-експрес»

Компанiї, працівники яких регулярно вiдвiдують Великобританію у справах, можуть подати заяву на позачергове обслуговування за схемою «бiзнес-експрес». Ця схема дозволить подавати заяви на отримання вiз згідно зі спецiальною процедурою. Наступнi вимоги висуваються для приєднання до цiєї схеми: не менше, нiж 5 працiвникiв компанiї відвідують Велику Британію щорiчно; працiвники компанiї не порушують iммiграцiйного законодавства. Органiзацiї, що є членами Британсько-Української торгової палати, Європейської асоціації бізнесу та Американської торгової палати, автоматично обслуговуються за цiєю схемою.

Компанії повиннi взяти до уваги, що ця схема не гарантує отримання вiзи або винесення рiшення того ж дня, а також те, що вона не може використовуватися для сприяння приватним вiзитам. Заяви на приєднання до цiєї схеми слiд подавати письмово на iм’я керiвника вiзового вiддiлу за адресою, вказаною нижче.

Призначення спiвбесiд до подачi заяви на отримання вiзи на постiйне мiсце проживання

Ця схема стосується тiльки заяв наречених, чоловіків, дружин, неодружених партнерів або матеріально залежних родичiв громадян Великої Британiї. Осіб, які бажають виїхати до Великобританії на постійне мiсце проживання, можуть запросити на спiвбесiду. За новою схемою цi люди зможуть отримати дату спiвбесiди поштою, електронною поштою, по телефону або особисто перед подачею заяви на отримання вiзи. Потрiбно заздалегiдь чiтко вказати дати, коли ви не зможете з’явитися на спiвбесiду.

Вiзовий вiддiл не приймає оригiнали паспортiв та вiзовий збiр поштою! Необхiдно пам’ятати, що факт вiдправки документiв не означає факт їх отримання. Вiзовий вiддiл вiдповiсть вам, вказуючи дату та час спiвбесiди. В день спiвбесiди ви повиннi подати оригiнал вашого закордонного паспорту та сплатити вiзовий збiр. Заява на отримання вiзи не вважається формально зареєстрованою, доки не сплачений вiзовий збiр. Бажаючi подати заяву на отримання вiзи на постiйне мiсце проживання можуть продовжувати робити це власноручно, якщо бажають.

Візовий відділ посольства
Великобританії в Україні:
Київ, вул. Глибочицька, 4
Тел.: (044) 494-34-00
Факс: (044) 494-34-18ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)