Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №23 (180) США

ВИЗОВЫЙ ОТДЕЛ


Американські імміграційні візи у Києві. Про перший крок до їх видачі - у листі генконсула США

З того часу, як я приїхала до Києва, консульський відділ зосередився на покращенні якості послуг для американських та українських громадян. У той же час в результаті терористичних актів проти Сполучених Штатів пріоритетним є запровадження нових процедур, створенних для захисту та безпеки американських кордонів. Я хотіла б зупинитися на позитивних змінах, які відбулися, та майбутніх програмах, які покращать наші послуги як для американських, так і для українських громадян.

13/6/2003

По-перше, я хотіла б наголосити, що ми намагаємося швидко та ввічливо обслуговувати американських та українських громадян, які звертаються до нас. Нажаль, трапляються випадки, коли невповноважені представники або компанії, намагаючись скористатися неосвіченістю громадян, яким потрібні візи, створюють негативний імідж консульському відділу. Дозвольте мені пояснити деякі факти та, можливо, розвіяти деякі міфи.

•Міф номер один - це те, що ніхто не може отримати візу. Це неправда. У 2002 консульський відділ отримав близько 30.000 звернень по візи, було видано більше 15.000 віз. Іншими словами, ми видали візи більш ніж 50% тих, хто проходили співбесіду.

•Консульський відділ посольства Сполучених Штатів не має ніяких стосунків із візовими агенціями в Україні чи Сполучених Штатах. Будь-яка агенція, яка обіцяє комусь отримання візи за певну плату як мінімум чинить нечесно.

•Єдина плата за справжню американську візу - це $100 за розгляд документів, та додаткові $65 за багаторазову візу. Немає потреби ще щось комусь сплачувати.

•Не існує магічного документа або листа, який потрібно мати для отримання візи. Для того щоб отримати візу, потрібно пояснити віповідальному консульському працівникові, чому ви хочете поїхати до Сполучених Штатів. Ви також маєте довести, що ваші зв’язки з Україною є достатньо міцними для того, щоб ви повернулися до України після короткого візиту до США.

По-друге, для кращого знайомства з американцями, які живуть в Україні, а також для поліпшення послуг та захисту для них, особливо тих, які мешкають за межами Києва, ми відвідуватимемо деякі обласні центри. Яка б не була погода у Львові, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську чи Харкові, ми обов’язково навіщатимемо ці міста. Наша перша подорож 13-14 лютого була до Львова, де ми зустрілися з американськими громадянами та запропонували основні консульські послуги, такі як реєстрація та нотаризація. Ми також побували у Дніпропетровську і незабаром відвідаємо Одесу. Хотіли б зустрітися з американськими громадянами, які мешкають у цих регіонах та бажали б стати на консульський облік. За подальшою інформацією звертайтеся за електронною адресою консульства.

По-третє, з 2 червня 2003 року ми починаємо видавати у Києві візи для наречених. Це перший крок до видачі усіх імміграційних віз у Києві, а не у Варшаві. Це стосується тільки нових клопотань. Будь-яке клопотання, що вже було надіслано до американського посольства у Варшаві, буде опрацьовано там.

По-четверте, ми запровадили зміни щодо спрощення виїзду українців, які не порушували терміну дії попередніх віз. Починаючи з грудня 2002 року українські громадяни можуть отримувати багаторазові візи, дійсні протягом 5 років. Згідно взаємної домовленості, американці також можуть отримати п’ятирічну українську візу. Українці із туристичними візами, термін дії яких майже закінчився, або ті, які мають використану візу у дійсному закордонному паспорті, а також члени сімей власників багаторазових віз можуть скористатися спрощеною процедурою отримання віз.

Зараз нашим найголовнішим пріоритетом є захист американських кордонів. У найближчі місяці будуть запроваджені такі зміни: посилення заходів контролю за наданням студентських віз та віз по обміну, впровадження віз із підвищеним ступенем захисту та ретельніша обробка інформації, що надають громадяни, які звертаються по візи. Таким чином процедура отримання візи буде займати більше часу. Хоча ми будемо робити усе можливе для ефективного запровадження цих змін, ми передбачаємо, що час очікування візової співбесіди може бути довшим, ніж три тижні. З огляду на це, подорожуючі повинні планувати візову співбесіду заздалегідь.

Наприкінці декілька порад для тих, хто звертатиметься по візи.

1. Для отримання американської візи вам має бути призначена співбесіда, для чого потрібно надіслати повідомлення електронною поштою на адресу appointkiev@state.gov або факс за номером (044) 216-33-93, або листівку без конверта на адресу: вул. М. Пимоненка, 6, Київ, 01901, Україна.

2. Під час співбесіди слід бути готовим обговорювати з консульським працівником мету подорожі та свої зв’язки з Україною. Можна принести з собою докази працевлаштування, документи про банківський рахунок, наявність майна та інше. Лист-запрошення не є вирішальним документом, хоча його також можна принести.

3. Консульський працівник поставить декілька запитань про мету вашої подорожі та ваше становище в Україні, а потім прийме рішення по вашій справі. Якщо рішення позитивне, віза видається того ж дня. Якщо у візі відмовлено, офіцер пояснить причину усно та надасть письмове пояснення.

4. Хоча кожна справа розглядається індивідуально, ми також беремо до уваги українські міграційні тенденції. Нажаль, не кожен відповідатиме вимогам видачі візи. Чимало тих, хто приходить на візові співбесіди, не говорить дійсну мету їх подорожі до Сполучених Штатів. Слід знати, що туристична віза не надає права навчатися або працювати навіть протягом короткого часу. Туристи не можуть доглядати за дітьми чи людьми похилого віку, працювати прибиральниками чи будівельниками. Туристи не можуть подавати документи на вступ до коледжів чи університетів. Власник туристичної візи має право здійснити короткотермінову подорож до Сполучених Штатів, після якої він повинен повернутися додому. Порушення візового статусу може призвести до серйозних наслідків.

Якщо у вас є інші запитання з приводу отримання віз США, або запитання про послуги для американських громадян, ви можете надіслати повідомлення електронною поштою на адресу консульства. Ми обіцяємо відповісти на ваші запитання протягом 10 робочих днів.

Ліза ВІКЕРСЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)