Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №52 (157)

ТУРИЗМ


Найкращі з найкращих у туризмі

Подорожуючи різними країнами і різними континентами, знайомлячись з традиціями народів і регіонів, туристи визначили для себе ще один рейтинг, а саме – найкомфортабельніших, найцікавіше збудованих готелів і центрів відпочинку. Часопис Traveller у списку «най» визначив кращі готелі у наступних категоріях.

27/12/2002

ПРИБЕРЕЖНІ ГОТЕЛІ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

В Європі: сицилійський готель San Domenico Palace Hotel (87,21 бала), якому ненабагато поступилися Hotel Arts у Барселоні (86,99 бали) і La Residencia на Мальорці (86,29 бали).

В Америці і на Карибах – готельний комплекс Bellagio у Лас-Вегасі, який отримав 87,19 бала. З невеликим відривом далі йдуть готель The Wickaninnish In. У канадському містечку Тофіно та Las Ventanas Al Paraiso у Мехіко (відповідно 87,08 і 86,94 бала).

У регіоні Африки і Близького Сходу найкращими готелями для дозвілля і відпочинку читачі журналу назвали Al Maha в Дубаї (90,57 бала). Друге і третє місця поділили два готелі у південноафриканському місті Кейптаун: Mount Nelson Hotel (85,91 бала) і Cape Grace (85,63 бала).

В Азії пальму першості виграв готель Amanpuri у таїландському місті Пхукет з 92,05 бала. 91,23 бала респондентів дали готелю Soneva Fushi, Baa Atoll на Мальдівських островах, 85,96 бала – токійському готелю Park Hyatt.

Австралія і південна частина Тихого океану: готель Huka Lodge на курорті Taupo у Новій Зеландії (93,71 бала); друге місце віддано готелю Bedarra Island у Квінсленді (87,4 бала), третє – готелю Four Seasons Hotel в австралійському Сіднеї (86,75 бала).

На теренах Великобританії мешканці країни воліють проводити дозвілля у таких готелях, як The Gleneagles Hotel, Perthshire (84,03 бала), Hotel Tresanton, St. Maves, Cornwall (83,65 бала) і Babington House, near Frome, Соммерсет (83,07 бала).

ПРИБЕРЕЖНІ ГОТЕЛІ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ:

Найкращим готелем для проведення ділових зустрічей, конференцій, презентацій і симпозіумів респонденти назвали вже згадуваний Park Hyatt у Токіо (93,85 бала). Своїх прихильників мають і The Peninsula у Гонконгу (87,4 бала) та Four Seasons Hotel у Мілані (86,98 бала).

Найкращими для ведення бізнесу у Великобританії визнані готелі у Лондоні: Four Seasons Hotel (87,52 бала), Mandarin Oriental Hyde Park (85,65 бала) і відомий ще від доби зародження капіталізму, прославлений в англійській історії та літературі готель The Berkeley (81,17 бала).

ПРИМОРСЬКІ ГОТЕЛІ РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Найкомфортабельнішими, найсучаснішими у категорії лікувального призначення опитувані назвали таїландський Chiva-Som International Health Resort, Hua Hin (92,58 бала), Banff Springs Hotel у канадській провінції Альберта та оздоровчий комплекс Canyon Ranch in the Berkshires у місті Ленокс, штат Массачусетс, США (87,49 бала і 81,05 бала відповідно).

Найдосконаліша система сервісу і обслуговування клієнтів у галузі оздоровлення і відпочинку створена у таких готелях і туристично-оздоровчих комплексах, як Begawan Giri на Балі (93,88 бала), The Datai у місті Лангкаві, Малайзія (93,59 бала) та у готелі Banyan Tree Bintan в Індонезії (йому віддали перевагу 87,09 бала).

На території Великобританії у цій категорії найбільше голосів здобули згадуваний вище фешенебельний лондонський готель Mandarin Oriental Hyde Park (86,62 бала), Chewton Glen у місті Нью-Мілтон, Хемпшир (85,6 бала) і The Royal Crescent Hotel у місті Без (81,07 бала).

НАЙПОПУЛЯРНІШІ КРУЇЗНІ ЛІНІЇ

Найпопулярніші круїзні лінії читачі часопису Traveller визначали досить довго, намагаючись врахувати критерії: по-перше, безпечності і комфорту пароплавів; по-друге, красу навколишніх пейзажів; по-третє, насиченість дозвілля на пароплаві. Це вже не кажучи про вартість круїзних путівок і погодні умови – кому як пощастить, хтось у десятибальний шторм плистиме навколо Африки, а комусь у Північному морі випаде гаряча сонячна днина... Отже, найкращими морськими круїзами на великих пароплавах респонденти назвали Cunard Line (84,45 бали), P&O Cruises (81,14 бали) і Norvegian Cruise Line (81,04 бали). На малих кораблях: Silversea Cruises з 89,03 балами, Seabourn Cruise Line, якому респонденти поставили 81,18 бала, та Hebridean Island Cruises з 80,26 балів.

НАЙКРАЩІ АЕРОПОРТИ

У цій категорії за критерії було взято забезпечення безпеки і нормального функціонування літовища, дизайн і комфортабельність його будівлі, наявність місць відпочинку, харчування і шопінгу для пасажирів, а також – чистота, навколишні краєвиди і транспортні розв'язки. Отже, серед кількох сотень аеропортів у різних точках світу респонденти визнали найкращими наступні: сінгапурський Changi (86,34 бала), Dubai International Airport (85,03 бала) та Hong Kong International (84,97 бала).

НАЙПОПУЛЯРНІШІ АВІАЛІНІЇ

У цій категорії читачі журналу Traveller на місцевих лініях віддали перевагу bmi British Midland (85 балів рівно), за лідером упритул ідуть British Airways (81,2 бала) та EasyJet (81,15 бала).

На міжнародних лініях на короткі відстані респонденти воліють літати Go, який нині належить easyJet (83,72 бала), SAS (83,34 бала) та British Airways (79,61 бала). «На довгих відстанях» перемогли Singapore Airlines (87,36 бала), Cathay Pacific (83,11 бала) та Thai Airways International (83,03 бала).

Якщо ви подорожуєте з діловою метою, читачі Traveller рекомендують скористатися послугами компаній Virgin, яка набрала 87,51 бала, British Airways (84,16 бала) або Singapore Airlines (81,18 бала).

НАЙКРАЩІ ТУРОПЕРАТОРИ

Професійні туристи та вічні мандрівники бізнесмени найвищі бали дали наступним туристичним компаніям, відзначивши їхній професіоналізм, високу якість роботи з клієнтами і пошуки нових маршрутів та місць відпочинку: Elegant Resorts (84,83 бала), Abercrombie & Kent (84,44 бала) та ITC Classic (83,64 бала).

КОМПАНІЇ, ЯКІ ЗДАЮТЬ В ОРЕНДУ АВТОМОБІЛІ

Оскільки часто мандрівникам потрібні машини для подолання відстаней та індивідуальних «відкриттів прекрасного», Traveller виніс в окрему категорію компанії, які здають в оренду автомобілі. І звичайно, нікого не здивувала перемога у цій номінації «ветерана» – компанії Hertz, яка набрала 83,37 бала. А друге і третє місце поділили також не новачки своєї справи: Avis з 81 балом і Alamo з 80,56 балами.Отже – вперед! До нових країн, до нових континентів, до нових пригод і розваг. До здійснення мрій і матеріалізації снів, а допоможе вам у цьому – індустрія туризму.

Богдана КОСТЮК.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2023)