Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №48 (153) Словения

ТУРИЗМ


Зима в Словенії м'яка і лагідна

Із давніх-давен Словенія відома як колоритний край первісної природи. В цій країні пролягає східна частина Юліанських Альп, яка переходить у мальовничий куполоподібний масив Похор'є. Дух захоплює, коли дивишся з висоти словенських гір на вічнозелені масиви лісів, на заковані у прозору кригу річки, на курортні містечка, що примостилися попід горами. Чого лише варті перлини Словенії – озера Блед і Бохінь!

29/11/2002

Саме завдяки чарівній природі до країни у різні пори року приїздять на відпочинок та лікування люди з усіх куточків планети. Особливо жваво тут узимку, коли оживають доріжки для бігу на лижах та гірські спуски. Зрече-Рогла, Мариборське Похор'є, Кранська Гора, Бовец, Бохінь... – це курорти, які пропонують гармонійне поєднання активного відпочинку на гірськолижних трасах з відпочинком і лікуванням.

Словенські термальні та мінеральні джерела відомі з давніх часів. Тут у термах – цілющих лазнях – лікувалися ще за часів Римської імперії. Нині понад п'ятнадцять курортно-туристичних центрів пропонують туристам лікування термальними водами різних властивостей і температур, а також цілющі, насичені магнієм та кальцієм мінеральні води, наприклад «Раденска три сердца» та «Донат Mg». Уявіть собі: зранку ви долаєте чергову лижну трасу, інколи пірнаючи в глибокий сніг, а після обіду ніжете своє тіло у променях сонця, дихаєте свіжим повітрям на сніговому пляжі, під вечір – повне розслаблення в теплих термальних водах. До того ж кожен має змогу кататися на гірськолижних трасах навіть у ночі – це неповторне враження.

Найбільшої поваги викликають два найбільші туристичні центри країни – гірськолижна база «Похор'є» і термально-кліматичний курорт Зрече-Рогла. Саме сюди приїздять туристи, щоб провести сімейну відпустку, відновити душевні та фізичні сили. Все це їм забезпечують добре обладнані курортні центри з прекрасно сформованою інфраструктурою відпочинку та розваг. Тільки лижні траси різних ступенів складності в «Похор'є» займають площу 220 гектарів. Усі вони пов'язані між собою системою фунікулерів.

Саме тут кожного року відбуваються престижні змагання етапу кубка світу зі слалому „Золота лисиця». На курорті Зрече-Рогла лижні траси – завдовжки 30 кілометрів, є полігон для сноуборду, катання на санях та мотосанях. Тут на висоті 1.517 метрів знаходиться Олімпійський лижний центр. В цих курортах є термальні води та лікувальні грязі. У поєднанні з гірським кліматом усе це цілющо впливає на організм.

Для бажаючих зустріти Новий рік у Словенії всі готелі пропонують спеціальну святкову програму. П'ятизірковий готель «Хабакук» вважається перлиною і втіленням європейського комфорту та розкоші. До ваших послуг – чудові апартаменти й двомісні номери, два ресторани, зимовий сад, VIP-клуб, відкриті та криті басейни з термальними водами, фінська сауна, турецька лазня, фітнес-центр, центри фізіотерапії, краси та спорту. Поруч – дво– та чотиримісні підйомники – що є дуже зручним. В цьому готелі зупиняється на відпочинок бізнесова еліта України. Багатьом до вподоби проживання в маленьких приватних готельчиках, що знаходяться на всіх курортних зонах Словенії.

Олексій ТРУШИН.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)