Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №47 (152)

ВИЗОВЫЙ ОТДЕЛ


Угорщина денонсує угоду про полегшений перетин кордону

Угорщина наступного року має намір денонсувати міжурядову українсько-угорську угоду від 1993 року про спрощений перехід кордону мешканцями прикордонних областей. За повідомленням радіо «Свобода», у Будапешті угорські та українські експерти з консульсько-правових питань дискутували, яким чином врегулювати цю проблему, а також як забезпечити нормальний перетин кордону між Україною та Угорщиною після запровадження візового режиму між двома сусідніми державами. Адже в Україні проживає значна кількість етнічних угорців, більшість з них – якраз у прикордонних з Угорщиною районах Закарпаття.

22/11/2002

Зі вступом у 2004 році Угорщини та Польщі до Європейського Союзу, Україна перетвориться на східний зовнішній кордон ЄС. І про спрощений перехід кордону між Україною і новими членами Євросоюзу можна лише мріяти. Не секрет, що нині для багатьох мешканців Закарпаття, Львівщини та Івано-Франківщини Угорщина стала «державою-рятівницею»: тисячі українців працюють в Угорщині, рятуючи свої родини від голоду і бідності. Це вже не кажучи про інші аспекти – діловий і гуманітарний – українсько-угорської співпраці. Як каже голова інформаційного бюро «Угорщина – туризм» Світлана Кабиш, тури по цій державі користуються великою популярністю серед українців, на Закарпатті працюють десятки туристичних фірм, які спеціалізуються на «угорському туристичному напрямку» і які можуть понести збитки після запровадження візового режиму між Україною та Угорщиною. Подібна проблема спіткає сотні турфірм по цілій Україні, вважають фахівці Державної туристичної адміністрації України.

Тим часом представники офіційного Будапешту переконані, що ще є час для розробки і втілення ідей та пропозицій, які зменшать негативні чинники після запровадження візового режиму між Україною та Угорщиною. Угорці сподіваються, що візовий контроль загальмує нелегальну міграцію і контрабанду зброї та наркотиків через український кордон. У Києві ж вважають, що денонсація угоди про спрощений перетин кордону мешканцями прикордонних областей і подальше введення візового режиму створить бар'єр для гуманітарних і торговельних контактів між двома державами.

Богдана КОСТЮК.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)