Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №37 (142)

ЭМИГРАЦИЯ


Обережно, Штати закриваються! - 2

15/9/2002

Читайте начало статьи:
Обережно, Штати закриваються!

Сертифікація праці та кваліфікація

Забороняється допуск іноземця з метою працевлаштування без проходження сертифікації праці, за винятком випадків, коли існує нестача робітників, які мають бажання, необхідну кваліфікацію та можливість зайняти робоче місце, на яке претендує іноземець, а також за умови, що його працевлаштування не спричинить негативного впливу на заробітну платню та умови праці робітників, які виконують аналогічну роботу.

Нелегальний в'їзд і порушення імміграційного законодавства

Забороняється перебування в США іноземця без дозволу на допуск або без статусу «пароль», або допуск іноземця в США в інший час або в іншому місці, ніж ті, що передбачені міністром юстиції.

* Забороняється строком на 5 років допуск іноземця після його добровільного виїзду або депортації, якщо він не пройшов без поважних причин або свідомо уникнув проходження процедури, яка мала на меті встановити його належність до категорії іноземців, які не мають права на в'їзд або підлягають депортації.

* Забороняється допуск іноземця, який намагається отримати візу або інший документ, передбачені законодавством пільги або в'їхати в США шляхом обману чи умисного спотворення фактів; а також допуск іноземця, який видавав себе за громадянина США з метою отримання передбачених законодавством пільг.

* Забороняється допуск іноземця, який прибув у США «зайцем»; який свідомо заохочував іншого іноземця, а також схиляв, підмовляв або допомагав іноземцеві у в'їзді чи спробі в'їзду в США з порушенням законодавства.

* Забороняється допуск іноземця, який використовував підроблені документи з метою задоволення вимог імміграційного законодавства США або отримання пільг, якщо у справі винесений остаточний наказ без права оскарження.

* Забороняється строком на 5 років допуск власника студентської візи, який порушив умови свого статусу шляхом переходу з приватного навчального закладу в державний.

Порушення вимог, що висуваються до документації

Забороняється допуск іммігранта:
* у якого відсутні дійсна імміграційна віза, дозвіл на повторний в'їзд, ідентифікаційна картка перетину кордону або інший дійсний в'їзний документ, а також відсутній дійсний непрострочений паспорт;
* який використовує візу, видану з порушенням положень імміграційного законодавства.

Забороняється допуск неіммігранта, у якого:
* відсутній паспорт, дійсний принаймні 6 місяців від дати закінчення строку допуску або перебування;
* відсутня дійсна неімміграційна віза чи ідентифікаційна картка перетину кордону.

Іноземці, депортовані в минулому

Забороняється строком на 5 років допуск іноземця, який був депортований (строком на 20 років – для іноземця, який був депортований два або більше рази; повна заборона допуску – для іноземця, засудженого за вчинення тяжких злочинів за наявності обтяжуючих обставин).

Забороняється строком на 10 років допуск іноземця, який виїхав з США після прострочення наказу про депортацію (строком на 20 років – для іноземця, який був депортований два або більше рази; повна заборона допуску – для іноземця, засудженого за вчинення тяжких злочинів при обтяжуючих обставинах).

Нелегально присутні іноземці:
* забороняється строком на 3 роки допуск іноземця, період нелегального перебування якого в США протягом попереднього візиту становив від 180 днів до 1 року;
* забороняється строком на 10 років допуск іноземця, період нелегального перебування якого в США протягом попереднього візиту становив 1 рік або більше;
* забороняється допуск іноземця, сукупний період нелегального перебування якого в США становив більше 1 року; а також іноземця, стосовно якого був виданий наказ про депортацію, якщо такий іноземець в в'їжджає в США без відповідного дозволу.

Якщо особа належить до однієї з перелічених вище категорій і до неї не застосовуються жодні винятки, передбачені законом, їй не слід браті участь у Програмі етнічної різноманітності, оскільки навіть у випадку перемоги імміграційна віза не може бути видана. Проте участь в імміграційній лотереї може брати особа, яка вже подала петицію на отримання імміграційної візи в будь-якій іншій категорії і розпочала, таким чином, проходження імміграційного процесу.

Олександр Демченко – юрист, перекладач. Закінчив з відзнакою юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Проходив стажування в імміграційній юридичній фірмі в Чикаго (США). Займається науковою діяльністю, зокрема, досліджує проблеми міграційного права України та зарубіжних держав. Учасник багатьох міжнародних юридичних конференцій.

Олександр Демченко видав монографію «Імміграційні лотереї США і проходження імміграційного процесу», у якій вперше в Україні подано детальний аналіз Програми етнічної різноманітності (лотереї «грін кард»).

Олександр ДЕМЧЕНКО.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)