Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №15 (120)

УЧЕБА


Нові перспективи від Британської Ради

Британська Рада є провідною міжнародною організацією Сполученого Королівства у справах освіти та культури. Нашою метою є налагодження тісних зв'язків між Сполученим Королівством та іншими країнами. Ми працюємо через мережу 227 офісів та навчальних центрів у 109 країнах, створюючи нові можливості для людей в усьому світі.

15/4/2002

Навчальний центр Британської Ради

Навчальний центр Британської Ради в Україні розпочав свою діяльність 11 вересня 2000 року. Тут надаються високоякісні послуги всім зацікавленим у вивченні англійської. Викладачі – висококваліфіковані досвідчені професіонали – носії мови.

Ми пропонуємо чотири навчальних семестри протягом року – три стандартних і один літній інтенсивний. Стандартний семестр триває три місяці – з вересня по грудень, з січня по березень та з квітня по липень. Інтенсивний літній семестр триває три тижні, з липня по серпень.

Усі студенти, які бажають займатися у Навчальному центрі, попередньо запрошуються на тестування, яке складається із двох частин – письмової та усної. Їх результати визначають рівень англійської мови кожного студента. Пройти тестування може кожна людина, яка має намір навчатися чи навчалася у Британській Раді більше ніж 6 місяців тому.

Курси розраховані на всі рівні володіння мовою – від початкового до просунутого. Ми пропонуємо курси загальної англійської мови, ділової англійської мови, спеціальні курси, пристосовані до індивідуальних потреб організацій, курси підготовки до екзаменів.

Курси підготовки готують студентів до іспитів Кембриджського університету, таких як KET (Ключовий тест з англійської мови), PET (Попередній тест з англійської мови), FCE (Перший сертифікат англійської мови), CAE (Сертифікат підвищеного рівня володіння англійською мовою), CPE (Сертифікат майстерного володіння англійською мовою), а також підготовчі курси до екзамену IELTS (Міжнародна система тестування з англійської мови). Студенти Навчального центру мають можливість скласти у Британській Раді іспити, визнані в усьому світі.

Групи для підлітків

Навчальний центр також пропонує вивчення англійської мови для підлітків. Це групи для юнаків та дівчат від 14 до 16 років, якщо їхнє знання англійської перебуває в межах середнього рівня. У майбутньому ми збираємося запропонувати курси для дітей іншого віку.

По закінченні семестру всі студенти отримують звіт як основний показник їхньої загальної успішності – роботи у класі та результатів тестів. На основі цього звіту та кількості відвіданих занять студенти зможуть продовжити навчання на наступному рівні. Звіт дійсний протягом 6 місяців. Студенти, які успішно закінчили повний рівень – початковий, вище початкового, нижче середнього, середній і вище середнього – отримують сертифікат Британської Ради.

Клуб спілкування англійською мовою

У листопаді 2001 року ми запропонували студентам Навчального центру Британської Ради нову послугу – Клуб спілкування англійською мовою, який зажив неабиякої популярності. Метою клубу є надання студентам більших можливостей у практикуванні навичок розмовної англійської у групі з іншими студентами та з носіями мови. Зустрічі клубу проходять у різних формах – це дискусії, рольові ігри, дебати, бесіди за чашкою кави або чаю, виробництво власних фільмів, зустрічі з гостями з Великобританії, а також із координаторами проектів Британської Ради у Києві. Нещодавно зустріч у Клубі провела Віна Лакхумалані, радник Британської Ради в Україні з питань прав людини та профілактики ВІЛ/СНІД, на тему «Права жінки – це права людини». У майбутньому студентський комітет Клубу спілкування англійською мовою буде організовувати позакласні заходи Клубу.

Екзаменаційний Центр Британської Ради

У різних країнах світу Британська Рада часто отримує повноваження екзаменаційного центру, який має право проводити іспити, визнані у всьому світі. В Україні екзамени, що пропонуються Британською Радою зараз, можна розділити на дві основні групи: екзамени дистанційного навчання та екзамени з англійської мови для іноземців.

Іспити для студентів-заочників

Екзамени першої групи складаються в Британській Раді переважно студентами британських навчальних закладів вищої освіти (як, наприклад, Лондонський університет) або професійних інститутів (як, наприклад, Асоціація дипломованих бухгалтерів) для отримання дипломів з певної спеціальності. При цьому Британська Рада виконує чисто адміністративну функцію, бо вона організує іспит згідно з вимогами відповідного інституту у своєму приміщенні, отримує екзаменаційні матеріали і відправляє роботи студентів до вузу для перевірки.

Іспити для тих, хто вивчає англійську мову

Екзамени з англійської мови можна розділити на дві підгрупи: Міжнародну систему тестування з англійської мови (IELTS) і Кембриджські екзамени з англійської мови. Ці два типи іспитів мають досить багато відмінностей як за змістом, так і за формою.

IELTS

IELTS є спільним продуктом Британської Ради, екзаменаційного центру Кембриджського університету і Агенції міжнародного розвитку Австралії. Він проводиться двічі на місяць, має чотири частини (слухання, читання, письмо та співбесіда) і два модулі (загальний та академічний). За два тижні після іспиту всі кандидати отримують свідоцтво про результати його складання, що включає як оцінки за кожну частину іспиту, так і загальну оцінку в діапазоні від нижчого – 0 балів, до вищого – 9 балів. Це свідоцтво чинне протягом двох років і може використовуватися як для вступу до вищих навчальних закладів у Європі, США та Австралії, так і для еміграції до Австралії, Нової Зеландії і Канади.

КЕМБРИДЖСЬКІ ІСПИТИ

Кембриджські іспити проводяться в дати, встановлені Кембриджським університетом (від 2 до 6 разів на рік), мають від 3 до 5 частин і орієнтовані на перевірку навичок і знань кандидатів на певному рівні. Тому кожен іспит пристосований до одного з п'ятьох рівнів володіння англійською – від початкового до майстерного. Для кожної сесії Кембриджський університет готує новий екзаменаційний матеріал, що надсилається до Британської Ради, і одразу після іспитів роботи повертаються до Кембриджу для перевірки. Сертифікати, що надаються Кембриджем тим кандидатам, які успішно склали іспит, не мають обмежень чинності. Вони мають високу репутацію і визнаються як міжнародними університетами і коледжами, так і багатьма компаніями, що користуються англійською мовою у бізнесі.

Окрім п'яти Кембриджських іспитів із загальної англійської мови, існують екзамени для дітей від 7 до 12 років, а також іспити трьох рівнів складності з ділової англійської. Отже, різні типи Кембриджських екзаменів враховують не лише рівень володіння англійською, що відповідає Європейській системі рівнів володіння іноземними мовами, а й вік кандидатів та їхній професійний інтерес до англійської.

Кембриджські іспити є одними з найбільш популярних британських екзаменів з англійської мови для іноземців. У 2001 році, наприклад, більше мільйона кандидатів в усьому світі складали ці іспити. Вони базуються на сучасній комунікативній методиці викладання англійської і перевіряють всі аспекти володіння мовою (розуміння різних типів текстів, вміння писати тексти різних жанрів, сприйняття на слух різноманітної інформації, вміння спілкуватися і виражати свої думки). Вони дотримуються чітко визначених критеріїв оцінки, що використовуються як підготовленими екзаменаторами, атестованими Кембриджем, так і комп'ютерними програмами перевірки.

Британські іспити в Україні

Британська Рада проводить реєстрацію на іспити, забезпечує приміщення для їх проведення, адмініструє іспити згідно з правилами екзаменаційного центру Кембриджського університету, залучає атестованих усних екзаменаторів і повідомляє кандидатів про результати. В Україні іспити проводяться не лише в Києві, а й в інших містах (Одесі, Харкові, Севастополі, Дніпропетровську) в залежності від попиту. Популярність екзаменів в Україні зростає з кожним роком, бо дедалі більше українців розуміють цінність міжнародного сертифікату, що свідчить про їхні успіхи у вивченні англійської мови.

Меліса КАДМОР,
менеджер Навчального та Екзаменаційного центру
Британської Ради







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)