Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №7 (112)

СОБЫТИЯ


У Німеччини свої рецепти

Торгівля жінками зі Східної Європи та примусова проституція залишаються серйозною проблемою для Німеччини. За повідомленням української редакції радіо «Свобода», поліція західнонімецького міста Ессена вирішила піти особливим шляхом, сподіваючись підвищити ефективність боротьби зі злочинцями. Німецькі правоохоронці прагнуть налагодити співпрацю і з державними, і з позаурядовими організаціями в країнах Східної Європи, в тому числі і в Україні.

15/2/2002

Точних даних, скільки саме жінок зі Східної Європи останнім часом нелегально було переправлено до Німеччини, сказати ніхто не може. За словами одного з керівників ессенської поліції Дітера Гебуша, правоохоронці таких цифр не мають, оскільки розслідування цих злочинів проходить дуже складно. Жінки, які стали жертвами злочинців, часто не наважуються давати свідчення, побоюючись помсти. Водночас Дітер Гебуш звернув увагу на те, що жінки з країн Східної Європи, які нелегально працюють у німецьких борделях, становлять другу за величиною групу після африканок.

Майже під час кожної перевірки будинків терпимості правоохоронці затримують і жінок із України. Як правило, це молоді дівчата, середній вік яких становить 20 років. Минулої осені під час однієї з таких перевірок в Ессені було затримано відразу три українки.

Для того, щоб підвищити ефективність боротьби з примусовою проституцією, поліція міста разом із місцевим відділенням гуманітарної організації «Карітас» намагається налагодити співпрацю і з урядовими, і з позаурядовими структурами в тих країнах, де злочинці мають найлегшу здобич. Нещодавно Ессен відвідало близько 20 представників жіночих та правоохоронних організацій із України. Під час спільних семінарів наголошувалося на необхідності посилити превентивну та роз'яснювальну роботу серед жінок. Адже нерідко своїх жертв злочинці заманюють на Захід обіцянками про цікаву роботу, насправді ж вони опиняються в нелегальних борделях без права на роботу та без документів.

Під час спільного українсько-німецького семінару наголошувалося також на необхідності посилення реінтеграційної роботи з жінками, яких було звільнено з такого рабства і які повернулися додому. В Україні таку роботу проводить, наприклад, мережа консультативних центрів для жінок «Ла Страда».

Надія КАНДИБА.







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)