Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №5 (110)

УЧЕБА


Стипендiї iм. Фулбрайта на 2003-2004 рiк для навчання в університетах США

Посольство Сполучених Штатів Америки та Міністерство освіти і науки України оголошують відкритий конкурс на здобуття стипендій ім. Фулбрайта для навчання в університетах США в 2003-2004 навчальному році.

1/2/2002

Заснована у 1946 році, Програма ім. Фулбрайта є флагманом усіх міжнародних програм наукових обмінів, які здійснюються за підтримки уряду США. В Україні Програма існує з 1992 року. Її мета – зміцнювати взаєморозуміння між народами Сполучених Штатів та інших країн через сприяння обмінам науковцями та дослідниками. Програма фулбрайтівських грантів Graduate Student Program розпочала діяльність в Україні весною 2001 року і охоплює навчання українських студентів в Сполучених Штатах та американських – в Україні.

Розширення діяльності Програми ім. Фулбрайта в Україні є ще одним кроком на шляху інтеграції України в міжнародну наукову спільноту випускників Фулбрайта. В рамках цієї наукової спільноти підтримуються довгострокові зв'язки між американськими фулбрайтерами та випускниками Програми ім. Фулбрайта з 146 країн світу. Більш ніж 150 українських науковців взяли участь у цій програмі за час її існування у незалежній Україні.

За умовами конкурсу певна кількість випускників українських вищих навчальних закладів зможуть отримати стипендію для здобуття магістерського ступеня або для стажування в американському університеті протягом одного року, починаючи з 1 вересня 2003 року.

Вимоги до кандидатів:

* мати українське громадянство;

* на час призначення стипендії мати закінчену вищу освіту, диплом фахівця або ступінь бакалавра;

* вільно володіти письмовою та розмовною англійською мовою;

* відповідати вимогам для отримання візи J-1, яка потребує від учасника програми повернення в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту.

Перевага надаватиметься учасникам віком до 35 років.

Особи, які вийдуть до півфіналу, повинні будуть скласти тести TOEFL та GRE (Graduate Record Examination).

Пріоритетними галузями є гуманітарні науки: політичні науки (теоретичні дослідження), історія; охорона пам'яток історії; філософія; психологія; соціологія; антропологія; релігійні студії; американські студії; література; фольклор; мистецтвознавство; історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру; театральне мистецтво.

Претенденти мають подати повний комплект документів: аплікаційну форму, чотири рекомендаційні листи, копію диплому про освіту та додаток до диплому з переліком прослуханих курсів та отриманих оцінок або виписку з залікової книжки для студентів випускних курсів та дві копії повного оригінального пакету до офісу Програми ім. Фулбрайта до 13 травня 2002 року. Всі документи подаються англійською мовою.

Анкету можна скачати з офіційного веб-сайту Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта – www.fulbright.org.ua або отримати за адресою: 01001, Київ, вул. Грушевського, 4, кім. 305; тел.: (044) 229-18-50, 229-23-24; тел./факс: 228-81-85, E-mail: fulbrigh@carrier.kiev.ua

_ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2023)