Заграниця

Інформаційно-аналітичний дайджест для всіх, хто їде за кордон або залишається вдома

ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» №4 (109)

УЧЕБА


Програма стажувань ім. Джона Сміта

Британська Рада в Україні та меморіальний фонд Джона Сміта запрошують до участі у програмі на 2002 рік. Метою програми є зміцнення та поглиблення демократичного світогляду та лідерських навичок за допомогою 6-тижневого курсу стажування у Сполученому Королівстві, який поєднуватиме академічне навчання, стажування у відповідних установах та індивідуальну програму візитів.

22/1/2002

До участі в програмі залучаються люди віком від 25 до 40 років, які працюють в політиці, органах місцевого самоуправління, громадських організаціях та мають вагомий особистий досвід діяльності по ліквідації бідності та пропагуванню соціальної справедливості. Добре знання письмової та усної англійської мови є необхідним.

Програма імені Джона Сміта має такі цілі:

* Зібрати разом молодих лідерів неурядових організацій та політичних діячів для обміну думками, отримання тренінгу та інформації про засади функціонування демократичного державного устрою та пропагування позитивної практики урядової служби.

* Поглибити усвідомлення потреб бідних та недостатньо захищених верств населення, та заохочувати доступ до здобутків демократії та підзвітність.

* Сприяння діалогу між стипендіатами з України та інших регіонів, а також створення та підтримання зв'язків між молодими лідерами та їхніми колегами в Сполученому Королівстві.

Програма стажувань імені Джона Сміта впроваджується Меморіальним фондом Джона Сміта в партнерстві з Британською Радою та Міністерством міжнародного розвитку (Department for International Development DFID) Сполученого Королівства.

Програма стажувань триватиме 6 тижнів, з 9 червня до 12 липня 2002 року, та складатиметься з наступних компонентів:

* Тижневий вступний семінар в Единбурзі, Шотландія.

* Два робочих тижні інтенсивних занять в Університеті Стратклайду (Глазго, Шотландія).

* Двотижнева програма стажування у відповідних установах – наприклад, в неурядовій організації; праця на посаді тимчасового помічника політичного діяча; в органах державного та місцевого управління або в засобах масової інформації.

* Програма професійних зустрічей, що знайомлять з діяльністю уряду та громадського суспільства в Сполученому Королівстві.

* Тижнева програма в Лондоні, протягом якої учасники відвідають парламент та інші установи, а також матимуть змогу проаналізувати здобуті враження.

* Заключний семінар, впродовж якого учасники програми стажувань робитимуть презентації для працівників Міністерства міжнародного розвитку Сполученого Королівства, членів Меморіального фонду Джона Сміта, та Британської Ради.

По завершенню програми від учасників очікується укладення особистих планів діяльності та виконання їх по поверненні додому. Через півроку після закінчення стажування учасники зустрінуться на Конференції в одній з країн СНД, щоб доповісти про свою діяльність та порівняти досягнення.

Аплікаційну форму для програми 2002 року можна завантажити з сайту Британської Ради в Україні – www.britishcouncil.org.ua. Кінцевий строк прийому заяв у київському офісі Британської Ради – 8 лютого, для регіональних центрів – 5 лютого 2002 року. Кандидатів повідомлять про результат не пізніше 30 березня 2002 року.

Заяви приймаються в офісах Британської Ради у Києві, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові. Більш детальну інформацію про Стипендіальну програму імені Джона Сміта в Україні вам може надати менеджер стипендіальних програм Марія Захарова.

Британська Рада в Україні
04070, Київ, вул. Г. Сковороди, 4/12
тел.: (044) 490-56-00, факс: 490-56-05м E-mail: Maria.Zakharova@britishcouncil.org.ua

_







ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГОЛОВНА - АРХІВ - Новини - Аналітика - Імміграція - Візи - Робота - Освіта - Інтеграція - Туризм - Аеробус - Автотур - Гроші - Нерухомість - Шопінг - Фотокадр - Країнознавство - Культура - Гід гурмана - Мандри - Дивосвіт - Зона закону - Безпека - Просто життя - Особистий досвід - Спортивний інтерес - Здоров'я - Технології

«Заграниця» - інформаційно-аналітичний дайджест про еміграцію, роботу, навчання та відпочинок за кордоном


E-mail: info@zagranitsa.info
© «Заграниця» (1999-2024)